PLASTYKO WORD s.r.o. - Plastové obaly Jihlava

Obaly na míru jsou naší specialitou

Uspokojíme jakékoli představy a specifické požadavky na výrobu plastových obalů pro vaše výrobky. Vyrábíme i vysekávané a skládané krabičky. Výrobní programy kombinujeme a volíme tak, abychom docílili maximální pružnosti v dodání hotových výrobků v perfektní kvalitě.

tel:
+420 567 314 266
fax:
+420 567 314 042
e-mail:
info@plastykoword.cz
web:
www.plastykoword.cz
  • náměstí Míru 153/39
  • Batelov
  • 588 51
  • naproti hasičské zbrojnici
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Výroba forem a obalů na zakázku

Řídíme se heslem "obal prodává". Věříme, že právě obal je jeden z nejdůležitějších faktorů, který zaručí výrobku úspěšně proniknout na trh.

Již desítky let vás zásobujeme nejrůznějšími plastovými obaly pro vaše výrobky. Pořizujeme stále modernější tvarovací stroje poloautomatické, automatické a velkokapacitní, abychom mohli pružně reagovat na vaše objednávky. Díky těmto strojům jsou naše výrobky kvalitnější, výroba ekologičtější a ekonomičtější. Naši technologii jsme rozšířili o ohýbačky blistrů, vysekávací lisy, svařovací stroje na výrobu dóz a kompletní balení výrobků.

Fólie

Velkou pozornost věnujeme i velkoobchodnímu prodeji fólií ze zahraničí, včetně zpětného odběru odřezků. Konkrétně se jedná o PVC, PET, PSH, BOPS, PP a flokáž.

Designové návrhy

Svým zákazníkům nabízíme i vytvoření designu obalu, navržení materiálu, výběr technologie a výrobu formy. V případě zájmu jsme schopni výrobek do obalu i zabalit přímo v naší firmě.

Své služby nabízíme jak pro velkoodběratele, tak jednotlivé zákazníky. Garantujeme pružnost, profesionální přístup a ochotu diskutovat nad vašimi problémy. Rádi vám necháme zboží doručit, kam si budete přát.

Výrobní program

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo