PLASTYKO WORD s.r.o. - Plastové obaly Jihlava

Obaly na míru jsou naší specialitou

Uspokojíme jakékoli představy a specifické požadavky na výrobu plastových obalů pro vaše výrobky. Vyrábíme i vysekávané a skládané krabičky. Výrobní programy kombinujeme a volíme tak, abychom docílili maximální pružnosti v dodání hotových výrobků v perfektní kvalitě.

  • náměstí Míru 153/39
  • Batelov
  • 588 51
  • naproti hasičské zbrojnici
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Výroba forem a obalů na zakázku

Řídíme se heslem "obal prodává". Věříme, že právě obal je jeden z nejdůležitějších faktorů, který zaručí výrobku úspěšně proniknout na trh.

Již desítky let vás zásobujeme nejrůznějšími plastovými obaly pro vaše výrobky. Pořizujeme stále modernější tvarovací stroje poloautomatické, automatické a velkokapacitní, abychom mohli pružně reagovat na vaše objednávky. Díky těmto strojům jsou naše výrobky kvalitnější, výroba ekologičtější a ekonomičtější. Naši technologii jsme rozšířili o ohýbačky blistrů, vysekávací lisy, svařovací stroje na výrobu dóz a kompletní balení výrobků.

Fólie

Velkou pozornost věnujeme i velkoobchodnímu prodeji fólií ze zahraničí, včetně zpětného odběru odřezků. Konkrétně se jedná o PVC, PET, PSH, BOPS, PP a flokáž.

Designové návrhy

Svým zákazníkům nabízíme i vytvoření designu obalu, navržení materiálu, výběr technologie a výrobu formy. V případě zájmu jsme schopni výrobek do obalu i zabalit přímo v naší firmě.

Své služby nabízíme jak pro velkoodběratele, tak jednotlivé zákazníky. Garantujeme pružnost, profesionální přístup a ochotu diskutovat nad vašimi problémy. Rádi vám necháme zboží doručit, kam si budete přát.

Výrobní program

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo