MYPA design spol. s r.o. – Návrhy interiérů Praha

Nechte si zpracovat návrh interiéru na klíč

Zabýváme se návrhy a realizacemi interiérů v bytech, kancelářích, hotelech a restaurací. Dále prodáváme kancelářský a bytový nábytek, sedací soupravy, jídelní stoly apod.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Pražská 1430/36
  • Praha 10 - Hostivař
  • 102 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

MYPA design – interiérový design na klíč

Společnost MYPA design se zabývá tvorbou interiérového designu. Řešíme interiéry na klíč, to znamená od prvopočátečního projektu, který je podkladem pro samotnou realizaci daného prostoru. Při úvodních konzultacích společně vybíráme materiálové a barevné škály, které budou v řešeném prostoru později uplatněny, a to v souladu s vnitřním cítěním a přáním klienta.

Návrhy interiérů privátních i komerčních prostor

Naše návrhy interiérů vždy odpovídají nejvyšším požadavkům na estetičnost a funkčnost a jsou v souladu s příslušnými obecnými předpisy. Konečné návrhy interiérů vždy obsahují originální nábytkové komponenty, které jsou navrhované a realizované firmou MYPA design spol. s r.o., a to přímo pro konkrétní potřeby zadavatele.

Mezi naše nejčastěji zpracovávané návrhy interiérů patří kancelářské prostory, firemní prostory včetně recepcí a zasedacích místností, barové interiéry, restaurační interiéry, ubytovací kapacity i obchodní prostory. Velkou část návrhů interiérů tvoří i bytové prostory. Do naší hlavní činnosti tak patří hojně návrhy a realizace obývacích pokojů, ložnicí či kuchyní.

Typické znaky pro návrhy interiérů od firmy MYPA design spol. s r.o.

  • Vysoká funkčnost
  • Originalita designu i barev
  • Vynikající poměr cena/kvalita

  

Máme mnoho pozitivních referencí.

Neváhejte se na nás obrátit! Po vyplnění formuláře vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku na projekční práce.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo