Hotel Atlantis a.s. (Rozdrojovice)

Hotel Atlantis a.s. - Brno

Hotel se nachází blízko Brněnské přehrady. Ideální pro firemní akce, konference (11 konferenčních sálů), svatby, rodinné oslavy i dovolené. V noci hlídané parkoviště (pro plnou kapacitu hotelu). V letních měsících k dispozici velký venkovní bazén, tenis, bowling, lanové centrum, dětské hřiště.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Rozdrojovice 177
  • 664 34 Rozdrojovice
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

V klidném prostředí blízko Brněnské přehrady se Vám pobyt jistě bude líbit. Hotel Atlantis je oázou klidu a pohody, vhodný jak pro skupinové akce, tak i pro rodinné dovolené s dětmi - k dispozici pobytové balíčky za zvýhodněnou cenu.

Přijďte si pochutnat na specialitách připravených našim šéfkuchařem, panem Vysokomenským, který pro Vás každý měsíc pro Vás připravuje aktuální gastronomickou nabídku.

Hotel se specializuje na zajištění těchto akcí: firemní školení, konference, kongresy i večírky. V našich zahradách a restauracích pořádáme svatby, včetně obřadu i veškerých tradic. Náš hotel je také ideálním místem pro rodinnou oslavu. Můžete nerušeně a v soukromí oslavovat narozeniny, či významná jubilea. Areál hotelu o ploše 40.000m2 je jako stvořen pro pořádání teambuildingových aktivit.

Přijďte se přesvědčit o kvalitě nabízených služeb, náš ochotný a příjemný personál Vám bude po celou dobu pobytu plně k dispozici. Vždy se snažíme vyplnit všechna přání k Vaší naprosté spokojenosti!!!

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • NONSTOP!

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo