Koral, s.r.o. - Ubytování Tišnov

Rekreační středisko a penzion na Moravě

Vedle výroby kompozitních (sklolaminátových) profilů a distribuce materiálů na výrobu kompozitů naše společnost nabízí možnost ubytování v rekreačním areálu Jedovnice nebo Penzionu AK KORAL v Tišnově. Využijte nabídku ubytování v Tišnově či Jedovnici při návštěvě jižní Moravy.

tel:
+420 549 410 978
fax:
+420 549 410 787
e-mail:
info@koral.biz
web:
www.koral.biz
  • U Střelnice 1729
  • Tišnov
  • 666 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Vedle specializace na kompozitní profily zajišťujeme i ubytování

Hledáte-li vhodné prostory pro ubytování při pobytu na jižní Moravě, máme pro vás skvělou zprávu. Máme na výběr hned ze dvou možností ubytování v Tišnově a Jedovnicích. Je jen na vás, které bude více odpovídat vašim požadavkům a představám.

Ubytování v moravském penzionu v Tišnově

Pokud hledáte prostory pro realizaci firemní akce, rodinné sešlosti a potřebujete i své návštěvníky ubytovat, doporučujeme penzion na Moravě v obci Tišnov. Penzion AK KORAL leží v klidné části města a disponuje velkým sálem, salonkem a 1, 2 a 3 lůžkovými pokoji. Samozřejmostí je možnost připojení k internetu.

Rekreační areál Jedovnice

Nabízíme příjemné ubytování v rekreačním areálu Jedovnice, kde můžete využít čtyři samostatně stojící chatky s vlastním sociálním zařízením a spoustu možností pro relaxování v areálu - bazén, venkovní posezení, odpočinkové zóny.

Vedle výše zmiňovaných činností poskytuje naše společnost KORAL, s.r.o. služby jako je Státní technická kontrola motorových vozidel STK a prodej textilu, prádla a textilní galanterie. Naší hlavní činnosti je ovšem distribuce  a výroba kompozitních profilů. V případě potřeby jakýchkoliv našich služeb jsme vám k dispozici.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo