Koral, s.r.o. - Ubytování Tišnov

Rekreační středisko a penzion

Vedle výroby kompozitních (sklolaminátových) profilů a distribuce materiálů na výrobu kompozitů naše společnost nabízí možnost ubytování v rekreačním areálu Jedovnice nebo Penzionu AK KORAL v Tišnově. Využijte nabídku ubytování v Tišnově při návštěvě Jižní Moravy.

tel:
+420 549 410 189
fax:
+420 549 410 086
e-mail:
info@koral.biz
web:
www.koral.biz
  • U Střelnice 1729
  • Tišnov
  • 666 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
4 hodnocení
Ohodnotit
Barbora
8.8.2017
*
*
*
*
*

VŠE BYLO V POŘÁDKU.

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Vedle specializace na kompozitní profily zajišťujeme i ubytování

Hledáte-li vhodné prostory pro ubytování při pobytu na Jižní Moravě, máme pro vás skvělou zprávu. Máme pro vás na výběr hned ze dvou možností. Je jen na vás, která bude více odpovídat vašim požadavkům a představám.

Rekreační areál Jedovnice

Nabízíme příjemné ubytování v rekreačním areálu Jedovnice, kde můžete využít čtyři samostatně stojící chatky s vlastním sociálním zařízením a spoustu možností pro relaxování v areálu - bazén, venkovní posezení, odpočinkové zóny.

Ubytování Tišnov

Pokud hledáte prostory pro realizaci firemní akce, rodinné sešlosti a potřebujete i své návštěvníky ubytovat, doporučujeme ubytování Tišnov. Penzion AK KORAL leží v klidné části města a disponuje velkým sálem, salonkem a 1, 2 a 3 lůžkovými pokoji. Samozřejmostí je možnost připojení k internetu.

Vedle výše zmiňovaných činností poskytuje naše společnost KORAL, s.r.o. služby jako je Státní technická kontrola motorových vozidel STK a prodej textilu, prádla a textilní galanterie. Naší hlavní činnosti je ovšem distribuce  a výroba kompozitních profilů. V případě potřeby jakýchkoliv našich služeb jsme vám k dispozici.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo