Vinařství V & M Zborovský - Prodej vína Velké Pavlovice

Víno od pramene

Navštivte naši vinotéku nebo kavárnu, kde nabízíme velký výběr lahvových i sudových vín. Kromě prodeje vín zde pořádáme degustace. U nás můžete posedět ve sklepě u skleničky dobrého vína nebo v sezóně u burčáku. Provozujeme vlastní e-shop, prodáváme víno pro firmy, etikety s logem i textem.

 • Dlouhá E6/2
 • Velké Pavlovice
 • 691 06
 • Sídlíme ve Velkých Pavlovicích v centru přímo u kostela.
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Prodej vína ve vinotéce i přes e-shop

Naši rodinnou firmu Vinařství V & M Zborovský, v.o.s. jsme založili v roce 2001. V současné době obhospodařujeme 20 ha vinic a nacházíme se v samém centru Velkých Pavlovic u kostela. Ve vlastní reprezentativní vinotéce nabízíme velký výběr vín, suchých i sladších, jakostních, přívlastkových, speciálních.

Sudové víno a další sortiment

Zakoupit u nás můžete i kvalitní sudové víno. K našemu vínu nabízíme i doplňkový sortiment, Fair Trade čokolády i v bio kvalitě a další výrobky. V sezóně máme v nabídce burčák. Na objednávku k nám můžete přijít na degustaci s odborným výkladem a posezením ve sklepě.

V objektu s vinotékou provozujeme také Kavárnu, která zaujme svoji lákavou nabídkou káv, horkých i studených čokolád, zákusků, pohárů, nápojů, dalšího občerstvení a celého sortimentu našich vín. Děti se zabaví v dětském koutku. V letních dnech je k dispozici posezení na zahrádce a italská kopečková zmrzlina.

Nabízíme prodej vína, které lze zakoupit ve vinotékách a restauracích po celé ČR nebo v našem e-shopu - nad 6 lahví doprava zdarma a další množstevní slevy.

Prodáváme i víno pro firmy, víno od nás můžete použít jako dar nebo jako reklamní předmět (možnost odečíst DPH). Lahve s vínem vám potiskneme etikety s logem a dalším textem odběratele. Můžete si tak vytvořit vlastní etiketu s logem na samolepce. V nabídce máme i vína v dárkových baleních atd. Krátké dodací lhůty.

Více informací na www.zborovsky.cz.

Idea firmy

Snahou našeho vinařství je vyrábět kvalitní přírodní vína a ekologicky přistupovat nejen k pěstování vinné révy, ale také k ostatním procesům, které doprovází výrobu vína. Používáme pouze obaly vyrobené z recyklovaného papíru, důsledně třídíme odpad a snažíme se minimalizovat negativní dopady našich činností na přírodu.

Přiměřená konzumace červeného i bílého vína je zdraví prospěšná. Rádi bychom, aby lidé pili víno pro radost a pro zdraví, ne pro opíjení se. Málo vína je lék, mnoho vína je jed. Proto cítíme jako povinnost zacházet s vínem tradičně, tak aby si zachovalo co nejvíce zdraví prospěšných látek. Důkazem toho, že naši práci děláme poctivě a dobře, jsou získaná ocenění na významných výstavách vín a spokojení zákazníci, kteří si rádi vychutnávají naše vína.

Vína dodáváme do vinoték a restaurací v ČR. Můžete je zakoupit i v našem sklepě a v našem internetovém obchodě. Provozujeme reprezentativní firemní vinotéku s posezením a občerstvením ve stylovém autentickém prostředí a kavárnu s nabídkou velmi kvalitní kávy, vína, zákusků, pohárů. Otevřeno denně.

Přijeďte na ochutnávku lahodných vín přímo do našeho rodinného vinařství nebo navštivte náš e-shop a vyberte si z široké nabídky lahvových vín.

Otevírací doba

 • Po 8:0020:00
 • Út 8:0020:00
 • St 8:0020:00
 • Čt 8:0020:00
 • 8:0022:00
 • So 8:0022:00
 • Ne 8:0020:00
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo