ABC Českého Hospodářství – katalog firem a online tržiště

Získejte nové zakázky

Podpořte své podnikání – využijte nové možnosti obchodní spolupráce. Lukrativní B2B poptávky a nabídky naleznete na našem internetovém tržišti ABC Českého Hospodářství. Provozujeme katalog firem s dlouholetou tradicí. Jeho služby využívají nejen společnosti z České republiky, ale i ze zahraničí.

  • Senovážné náměstí 992/8
  • Praha 1 - Nové Město
  • 110 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
27 hodnocení
Ohodnotit
vokacl
20.3.2018
*
*
*
*
*

!!!PODVOD!!! Nekalými praktikami Vás přimějí podepsat nevýhodnou smlouvu (tvářící se jako obyčejná objednávka), ze které se nelze vyvázat, leda za cenu astronomických sankcí. S tou...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Objevte nové možnosti obchodní spolupráce

Rádi byste získali lukrativní obchodní nabídky? Využijte možnosti, které vám přináší naše internetové tržiště a katalog firem ABC Českého Hospodářství. V jeho prostoru obchodují nejen domácí firmy, ale také společnosti ze zahraničí. Zajímavou obchodní spolupráci tak můžete navázat i za hranicemi České republiky a rozšířit svou působnost do dalších regionů.

Naše zavedené internetové tržiště vám ušetří čas i peníze. Vydejte se po cestě účinné reklamní prezentace. Ve srovnání s jinými typy reklamních médií se jedná o způsob jen velmi málo nákladný. Efektivně tak posílíte svou kampaň.

Hledáte nové možnosti obchodní spolupráce? Chcete nabídnout své zboží či služby? Nebo zboží a služby naopak hledáte? Pro všechny tyto případy je připraveno internetové tržiště ABC Českého Hospodářství!

Nákup i prodej na internetovém tržišti

Naše internetové tržiště funguje také jako katalog firem zdarma, nabízející možnost zviditelnění. Pomocí bezplatné prezentace v něm představíte svou firmu více než 80 000 registrovaných obchodních partnerů. K tomu je potřeba připočíst také statisíce návštěvníků.

Nabídněte své zboží či služby potenciálním klientům. Snadno oslovíte cílovou skupinu, která je pro vaše podnikání atraktivní. Získejte zboží či služby, které potřebujete. Poptávky zdarma uvedené na našem tržišti vám přinesou cenově výhodné nabídky. Kromě peněz ušetříte i čas nutný k vyhledávání obchodních partnerů.

Vyzkoušejte moderní obchodování na internetu – součástí služeb naší firmy je také tvorba e-shopu.

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo