BEST daňová a účetní spol. s r.o. - České Budějovice

Vedení účetnictví a daňové poradenství

Nabízíme komplexní odborné služby v oblasti vedení účetnictví, daňového poradenství a evidence, zpracování mezd. Provádíme veškerá daňová přiznání, odklady daně, zastupujeme klienty na úřadech. Své služby nabízíme zákazníkům po celé České Republice i v zahraniční.

  • U Tří lvů 296/8
  • České Budějovice - České Budějovice 6
  • 370 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Odborné vedení účetnictví

Naše společnost se zaměřuje na komplexní vedení účetnictví pro malé, střední i větší firmy. Zabezpečíme účetnictví pro neziskové organizace. Zabýváme se ekonomickým a finančním poradenstvím obecně - poskytneme informace v oblasti daní, zajistíme zpracování mezd, jednání s úřady a další související služby.

Daňové poradenství pro malé i velké firmy

Náš tým v čele s certifikovanou daňovou poradkyní Ing. Evou Binderovou (č. osvědčení 3187) je plně kvalifikováný a schopný Vám pomoci v oblasti daňové problematiky. V rámci daňového poradenství pro vás zajistíme vyhotovení daňových přiznání, zastupování při jednání s úřady. Provedeme také analýzu daní, plánování a optimalizaci při reorganizaci a další služby.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo