FAKRO CZECH s.r.o. - prodej střešních oken Český Těšín

Střešní okna, která předběhla budoucnost

Nabízíme střešní okna FAKRO, okna do plochých střech, doplňky k nim: vnitřní i předokenní rolety, markýzy, žaluzie. Dále také půdní schody, světlovody, střešní výlezy, solární systémy, elektrické ovládání, systém pro odvod kouře. Připravíme i atypická řešení dle individuálních požadavků.

tel:
+420 558 712 629
fax:
+420 558 712 634
e-mail:
fakro@fakro.cz
web:
www.fakro.cz
ceník:
www.fakro.cz/ceniky
facebook:
facebook.com/FAKROCzech
  • Ostravská 555/24
  • Český Těšín
  • 737 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Střešní okna pro váš domov

Firma FAKRO je světovým výrobcem střešních oken. Střešní okna FAKRO jsou navržena tak, aby život ve vysněném domě byl nejenom pohodlný, ale také splňoval představy o komfortním bydlení a přinášel radost. Velká plocha prosklení střešních oken FAKRO přináší přirozené světlo, které má pozitivní vliv na rozpoložení každého z nás. Inovativní řešení jako je automatická ventilační klapka V40P usnadňují každodenní život a průkopnický systém topSafe zvyšuje užitkovou bezpečnost a odolnost proti vloupání. Použití proekologicky zaměřených řešení dovolilo vzniknout nejteplejšímu střešnímu oknu na světě – FTT U8 Thermo, kde energeticky úsporný výrobek, ekologická termoizolace, rychlá a teplá montáž zaručují nejvyšší možnou úsporu energie.

Již více než 20 let pečujeme o kvalitu výrobků, abychom uspokojili potřeby a naplnili požadavky zákazníků po celém světě. Inovativnost je zrozena z touhy poskytnout zákazníkům důmyslnější a lepší výrobky, které jim prostě usnadňují život. Tím, že zavádíme nové, inovativní výrobky, které se na trhu střešních oken stávají určitým standardem, měníme budoucnost na přítomnost.

Firma FAKRO vyrábí také půdní schody: skládací, stahovací, termoizolační aj., a příslušenství k nim.

Nově také okna do plochých střech s kopulí nebo bez, která vynikají skvělými termoizolačními parametry a moderním vzhledem.

Ke střešním oknům FAKRO lze zakoupit vnitřní stínící a zatemňující rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu. Pro efektivnější ochranu podkroví před nahříváním jsou v nabídce předokenní rolety nebo vnější markýzy. Doplňky lze pořídit i s elektrickým ovládáním.

Otevírací doba

  • Po 8:0016:00
  • Út 8:0016:00
  • St 8:0016:00
  • Čt 8:0016:00
  • 8:0016:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo