Agátin svět - Dětské knihy Praha - Vinohrady

Kreativní a vzdělávací hračky a školní potřeby

Nabízíme dětské knihy, pohádky pro děti, knihy pro větší čtenáře, encyklopedie, zábavné i pracovní sešity, magnetické a dřevěné stavebnice. Prodáváme také společenské hry pro děti, kreativní a dřevěné hračky od značek Djeco, Janod, SmartMax či školní aktovky, batohy značek Topgal, Hama a Sammies.

  • Sokolovská 1/67
  • Praha 8 - Karlín
  • 186 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Vyhledáváme a dovážíme jedinečné kreativní a vzdělávací hračky, hry a dětské knihy

Agátin svět je přímým dovozcem francouzské značky Djeco, proslulé svými kreativními sadami, papírovými skládačkami, dřevěnými hračkami i didaktickými hrami pro nejmenší děti. Hračky a hry značky Djeco se pyšní originálním designem a vysokou kvalitou zpracování. Na podobné úrovni jsou i hračky a puzzle též francouzské značky Janod. Ta nabízí také krásné dřevěné kuchyňky, domečky pro panenky, montážní ponky pro kluky apod.

Výjimečnou nabídku v Agátině světě doplňuje magnetická stavebnice SmartMax, určená dětem od 1 roku do 6 let. Originální jsou také stavebnice italské značky Quercetti či německé dřevěné hračky Hape a rakouské dřevěné stavebnice Matador.

Náš tip: Inspirujte se hračkami, které získaly česká či zahraniční ocenění!

V naší nabídce najdete i krásné dětské knihy, encyklopedie, školní potřeby a pomůcky a školní aktovky.

Pro čas učení jsme vašim dětem připravili výběr těch nejlepších knížek, které mají nejen dobrý text, ale i kvalitní ilustrace. Předškoláci i školáci ocení zábavné pracovní sešity, se kterými  se procvičí i zabaví současně. K dispozici je i široká nabídka sešitů zaměřených na logopedii a grafomotoriku. Školákům můžete u nás vybrat certifikované školní batohy a aktovky od ověřených značek Topgal, HAMA Light či Herlitz. Pro teenagery jsme připravili perfektní studentské batohy Topgal Street Hit a německou značku Coocazoo. Všechny školní aktovky a tašky si můžeme v našich prodejnách vyzkoušet nebo nechat zaslat zdarma!

Podívejte se na videa

Pod pokličkou Agátina světa

Agátin Kreativní festival

Otevírací doba

  • Po 9:3018:00
  • Út 9:3018:00
  • St 9:3018:00
  • Čt 9:3018:00
  • 9:3018:00
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo