RB IZOL s.r.o. - Hydroizolace Havířov

Speciální hydroizolace a sanace

Zabýváme se sanacemi vlhkého zdiva, betonových konstrukcí a speciálními hydroizolacemi. Sanované zdivo ošetřujeme kvalitními sanačními omítkami.

  • Na Kopci 327/3a
  • Havířov - Dolní Suchá
  • 735 64
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Profesionálové v oblasti sanace a hydroizolace

Společnost RB IZOL byla založena v roce 1998 a díky dlouholetým zkušenostem můžeme nabídnout velice kvalitní produkty. Nabízíme trvalé řešení problémů spojených s vlhkým zdivem nebo s chybějící či s nedostatečnou hydroizolací konstrukcí. Zdarma vám vypracujeme cenovou kalkulaci. Působíme hlavně v okolí Ostravy, ale i po celé České republice a na Slovensku.

V průběhu sanačních prací dbáme na dodržování technologického postupu a klademe důraz na dokonalou přípravu. Používáme materiály světoznámých firem, např. Sika, Drizoro, Basf, MC-Bauchemie.

Provádíme sanace železobetonových konstrukcí včetně povrchových a izolačních vrstev. Například sanace mostů, vodojemů, nádrží a jímek, průmyslových podlah atp. Dále provádíme přípravy povrchu vysokotlakým tryskáním vodou, sušeným pískem, provádění torkretu.

Komplexní sanaci vlhkého zdiva provádíme podřezáním zdiva, chemickou i tlakovou injektáží, případně naražením nerezových plechů do zdiva. Výběr metody je závislý na požadavcích investora a vhodnosti použití.

Provádíme jakékoli hydroizolační povlaky a používáme stavební chemii, nátěry a stěrky od renomovaných světových výrobců. Provádíme také speciální hydroizolace, které jsou vysoce odolné proti organickým či anorganickým chemikáliím.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo