AGROSPOL HOSTOVICE, a.s. (Pardubice - Hostovice)

Poptáváte čerstvé mléko, vepřové nebo hovězí maso? Sháníte pšenici, ječmen nebo kukuřici? Naše společnost AGROSPOL HOSTOVICE a.s. se zabývá živočišnou i rostlinnou výrobou již od svého založení v roce 1998.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Hostovice 79
  • 530 02 Pardubice
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
zakopalova
29.9.2017
*
*
*
*
*

Jablka nebyla podtržená,byla šťavnatá s výraznou chutí,vyzrálá,krásně vybarvená.Pracovníci velmi laskaví.Vřele doporučuji.

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Polní výrobu provozuje převážně na území obcí Kostěnice, Úhřetická Lhota, Hostovice, Černá za Bory, Mnětice, Nemošice, Pardubičky, Ostřešany, Mikulovice a Blato. V současné době hospodaří na 2 168 ha zemědělské půdy. Z toho je 2 033 ha orné půdy, 50 ha sadů a 85 ha luk. Společnost je organizačně členěna na 4 závody, tj. rostlinná výroba, živočišná výroba, dílna Černá za Bory a správa společnosti. Chováme krávy s mléčnou užitkovostí, jalovice, prasata. Pěstujeme obiloviny - pšenice ozimá i jarní, ječmen ozimý a jarní tritikále, zrnovou kukuřici. Z olejnin pěstujeme řepku ozimou a slunečnici roční. V sadech v Ostřešanech pěstujeme jablka a v menším množství i švestky.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo