hypotekyfidler.cz – úvěry na bydlení

Rozhodněte se na základě profesionálního srovnání hypoték

Chystáte se k pořízení hypotéky a rádi byste našli pro sebe tu nejvýhodnější? Využijte naše služby. Na základě kvalifikovaného srovnání hypoték vám najdeme a zprostředkujeme takovou, která nejlépe odpovídá vašim individuálním nárokům. Získáte tak úvěr na bydlení přesně podle svých představ a potřeb.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Na příkopě 958/25
  • Hlavní město Praha - Staré Město
  • 110 00
  • Gepard Finance
  • mapa

Kontaktní osoby

Foto
Foto

Hodnocení

*
*
*
*
*
6 hodnocení
Ohodnotit
Kabylovi
29.7.2016
*
*
*
*
*

Paní Fidlerová je člověk na svém místě. Našla nám výhodnou hypotéku a zařídila veškeré papírováni (a že ho bylo hodně). O všech krocích jsme byli předem informováni, na vše stačily...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Provedeme srovnání hypoték a najdeme pro vás tu nejlepší

Jsme profesionálové a v oboru pracujeme již 16 let. V rámci franšízingové sítě společnosti Gepard Finance a.s., předního českého hypotečního makléře, nabízíme zprostředkování úvěrů na bydlení. Díky své znalosti trhu s hypotékami pro vás najdeme takovou, která nejlépe odpovídá vašim individuálním potřebám.

Využíváme přitom nabídek téměř dvaceti různých finančních ústavů, zahrnujících desítky jednotlivých produktů. Pořizujete-li si úvěr na bydlení, vždy vás detailně seznámíme s nabízenými možnostmi a jejich konkrétními podmínkami.

Kromě profesionálního srovnání hypoték zajistíme také jejich zprostředkování. Díky tomu ušetříte mnoho vlastního času a námahy. Naše služby jsou přitom pro vás zdarma. Jako zprostředkovatelé získáváme svou odměnu ze zisku daného finančního ústavu.

Nabízíme širokou paletu hypotéčních produktů

Portfolio produktů nabízených naší společností pro vás představuje široký výběr možných variant. Rádi vám zprostředkujeme pořízení americké hypotéky, která není účelově vázána. Součástí naší nabídky je také tak zvaná Australská hypotéka, umožňující získat zajímavou slevu z úrokové sazby.

Zajistíme pro vás i refinancování hypotéky. To vám dává šanci získat aktuálně nejlepší možnou úrokovou sazbu. Banky také často – pod tlakem možnosti přechodu k jinému finančnímu ústavu – nabídnou svým klientům zlepšení podmínek hypotéky.

Díky našim službám nespadnete do marketingových pastí – za obrázky a chytlavými názvy vidíme čísla. Srovnání hypoték provádíme s perfektní znalostí aktuální nabídky. Díky tomu vám pomůžeme najít hypotéku, jejíž podmínky nejlépe odpovídají vašim potřebám.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo