Dopareal vyklízení všeho druhu - vyklízení bytů

Vyklízení bytů, malování a péče o zeleň

Sháníte spolehlivou a cenově přijatelnou firmu na vyklízení bytů, domů, firem, nebytových a bytových prostor, pozůstalostí? Vyklízíme vše co se týká k odvozu a likvidace, ať už se jedná o kusový nábytek či vyklízení celých domů. Zkrátka vyklízíme od A do Z. Vyklízení Dopareal - levně a spolehlivě!

  • Čimická 32/134
  • Praha 8 - Čimice
  • 181 00
  • Spojení autobusem 102 a 155 na zastávku Čimická nástup je možný přímo ze stanice metra Kobylisy.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
2 hodnocení
Ohodnotit
renata.rysava
6.9.2017
*
*
*
*
*

Naprostá spokojenost s touto firmou. Vyklízeli mi byt po zemřelém a následně prováděli opravy zdiva a malby. Chválím i majitele pana Gaňa, který je velice příjemný, slušný a ochotn...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Zajistíme vyklízení bytů, domů i firem

Jsme pražská firma Dopareal s 12letými zkušenosti a odpornosti, vyklízíme nejen v Praze ale i v širokém okolí. Vyklízení Dopareal - nabízíme veškeré vyklízecí služby a vyklízecí práce jako vyklízení bytů, vyklízení sklepů a půd, vyklízení firem, pozůstalostí, venkovních prostor, kanceláří, nebytových prostor, nemovitostí po živelných a jiných pohromách.

Vyklízení pozůstalostí

Firmy, školy i školky zbavíme archivů, nábytků či nepotřebného technického a jiného vybavení. Vyklízíme prostory s možnou infekcí, jako jsou - holubince, nepořádek po bezdomovcích a narkomanech, po úmrtí, po požáru. Kromě klasického vyklízení zajistíme rovněž odvoz jednotlivých kusů, např.: staré sedačky, pračky či lednice a to za velmi příznivé ceny. Vyklidíme a odvezeme na skládku vše co si klient přeje, plné vybavení či jednotlivé kusy.

Letní a zimní údržba

Naši zaměstnanci provádí i údržbu exteriéru. Postaráme se o zahradu i městskou zeleň. Ostříháme živý plot, pokácíme rizikové stromy a v zimě odklidíme sníh.

Další služby

Rovněž provádíme malířské práce, bourací práce či rekonstrukce bytů na klíč. Provádíme i stěhovací práce na přání zákazníka.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo