LUHA zemědělská,a.s. - Zemědělské služby Jindřichov

LUHA zemědělská,a.s.

Specializujeme se na živočišnou a rostlinnou produkci, bioplynové stanice a servis zemědělské mechanizace.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Jindřichov 125
  • 753 01 Jindřichov
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

ŽIVOČIŠNÁ VÝROBA BIO PLYN MECHANIZACE ROSTLINNÁ VÝROBA


Rostlinná výroba

Zaměřujeme se na pěstování obilnin - pšenice, ječmen, žito i oves. Pěstujeme řepku, hořčici a trávy na semeno. Pro potřeby živočišné výroby sejeme kukuřici na siláž, lupinu a z luk a pastvin se zajišťuje krmivová základna pro skot.

Živočišná výroba

Specializujeme se na chov skotu. Hlavním zaměřením je výroba mléka. Společnost má uznaný chov holštýnského skotu a odchovává i telata, jalovice a býky. Jalovice se od jara do podzimu pasou. Stejně tak i stádo masného skotu.

BIO plyn

Zabýváme se zpracováním hnoje a využitím jeho produktů. Metan, který vzniká fermentací hnoje, je jímán do zásobníků a dále používán jako palivo pro spalovací motory, které vyrábí elektrickou energii, která je dodávána do sítě. Odpadní teplo z motorů je využíváno v sušárně k sušení řeziva.

Mechanizace

Zajišťujeme opravy zemědělské techniky pro rostlinnou i živočišnou výrobu. Dále zajišťuje sklizňové práce kombajnem a řezačkou, manipulaci s různými materiály teleskopickým manipulátorem a dopravu nákladním automobilem T 815 NK. S těmito stroji je možné také v případě volné kapacity provádět služby i pro jiné subjekty. Tento úsek také nabízí pořez kulatiny na katru.

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo