Vinařství a penzion Fuzgrunty - výroba vína Břeclav

Rodinný penzion a vinařství

Náš rodinný penzion a naše mladé rodinné vinařství sídlí v obci Bulhary. Penzion má kapacitu 10 osob. Ve vinařství vyrábíme vína se svěžím ovocným charakterem, která si získala skvělou pověst pro svou vysokou kvalitu. Neváhejte a navštivte nás.

  • Bulhary 52
  • 691 89 Bulhary
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Rodinný penzion s vinným sklípkem

Navštivte náš rodinný penzion Fuzgrunty, kde vám nabízíme celoroční ubytování. Penzion je vhodný pro turistiku a cykloturistiku, protože se nachází na hranicích dvou turistických lokalit. Z našeho penzionu můžete vyrazit na výlet po Lednicko-Valtickém areálu nebo po okolí Pálavských vrchů s vinařskými stezkami a historickým městem Mikulov. Pokud jste milovníkem vína, určitě navštivte náš vinný sklípek.

Rezervace ubytování

Výroba vína podle vinařství Fuzgrunty

Jsme rodinné vinařství, které si zakládá na výrobě vína podle moderních a šetrných postupů a metod. Vsázíme na kvalitu a ne na kvantitu. V našem sklepě zrají červená vína v tradičních dřevěných či barrique sudech. Ačkoliv vyrábíme vína v menších šaržích, pro návštěvníky našeho penzionu, rodinu i přátele máme vždy vynikající svěží vína, která vaše chuťové pohárky ocení.

Zastavte se i vy k nám buď na řízenou degustaci nebo jen tak na skleničku. Naši vinotéku a sklípek najdete u cyklostezky na trase od Lednice k Novomlýnským nádržím. Kromě vína doporučujeme ochutnat také domácí škvarkovou pomazánku či vynikající ochucený kravský sýr.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo