Vinařství a penzion Fuzgrunty - výroba vína Břeclav

Rodinný penzion a vinařství

Náš rodinný penzion a naše mladé rodinné vinařství sídlí v obci Bulhary. Penzion má kapacitu 10 osob. Ve vinařství vyrábíme vína se svěžím ovocným charakterem, která si získala skvělou pověst pro svou vysokou kvalitu. Neváhejte a navštivte nás.

  • Bulhary 52
  • 691 89 Bulhary
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Rodinný penzion s vinným sklípkem

Navštivte náš rodinný penzion Fuzgrunty, kde vám nabízíme celoroční ubytování. Penzion je vhodný pro turistiku a cykloturistiku, protože se nachází na hranicích dvou turistických lokalit. Z našeho penzionu můžete vyrazit na výlet po Lednicko-Valtickém areálu nebo po okolí Pálavských vrchů s vinařskými stezkami a historickým městem Mikulov. Pokud jste milovníkem vína, určitě navštivte náš vinný sklípek.

Rezervace ubytování

Výroba vína podle vinařství Fuzgrunty

Jsme rodinné vinařství, které si zakládá na výrobě vína podle moderních a šetrných postupů a metod. Vsázíme na kvalitu a ne na kvantitu. V našem sklepě zrají červená vína v tradičních dřevěných či barrique sudech. Ačkoliv vyrábíme vína v menších šaržích, pro návštěvníky našeho penzionu, rodinu i přátele máme vždy vynikající svěží vína, která vaše chuťové pohárky ocení.

Zastavte se i vy k nám buď na řízenou degustaci nebo jen tak na skleničku. Naši vinotéku a sklípek najdete u cyklostezky na trase od Lednice k Novomlýnským nádržím.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo