Opilé sklepy - vinný sklep Velké Pavlovice

Ubytování Velké Pavlovice v rekreačním domě

Nabízíme ubytování ve Velkých Pavlovicích s možností návštěvy našeho vinného sklepa. K dispozici máme 3 Opilé sklepy k pronájmu o celkové kapacitě 12 lůžek. Na pokojích je sociální zařízení a k dispozici je moderně zařízená kuchyňka.

  • Pod Starou Horou 1124/1
  • Velké Pavlovice
  • 691 06
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Ubytování Velké Pavlovice

Opilé sklepy tvoří unikátní architektonicky zajímavý koncept ubytování ve Velkých Pavlovicích. Vedle klasických rodinných penzionů, kterých je na jižní Moravě nespočet jsme chtěli návštěvníkům tohoto kraje nabídnout i něco neobvyklého a moderního.

Naše ubytování Velké Pavlovice tvoří 3 rekreační domy k pronájmu, z nichž každý disponuje společenskou hodovací místností v přízemí, dvěma ložnicemi v 2. podlaží - každá s vlastním soc. zázemím a balkónem a především vlastním vinným sklípkem. Každý dům má k dispozici také vlastní soukromou garáž a v bezprostřední blízkosti apartmánů jsou další parkovací místa.

Vinný sklep v každém domě

V každé budově je hlavní místnost, říkáme ji hodovní, kde je umístěn masivní dubový kruhový stůl s dubovou rohovou lavicí. Zde se můžete scházet a vyprávět si zážitky z uplynulého dne.

V podzemí objektu je umístěný archivní vinný sklep. V něm jsou k dispozici - k zakoupení a ochutnání ukázky výroby místních vinařů.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo