Vojtěch Bystřický - Vinný sklep Bořetice

Luxusní ubytování v Bořeticích - dokonalý relax

Nabízíme příjemný relax na jižní Moravě. Navštivte náš vinný sklep a rovnou využijte i luxusní ubytování v malebné vinařské obci Bořetice. Kromě koštování vína můžete poznávat Velkopavlovickou vinařskou oblast na kole i pěšky a pak si odpočinout ve vířivce.

  • Bořetice 322
  • Bořetice
  • 691 08
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Ubytování a odpočinek v obci Bořetice na jižní Moravě

Odpočiňte si od každodenních stereotypů a zamluvte si u nás ubytování. Náš penzion s vinným sklepem se nachází v malebné vinařské obci Bořetice v srdci jižní Moravy. Pro váš odpočinek nabízíme luxusní apartmán pro dvě osoby, kde se budete cítit téměř jako doma. Nebo můžete využít nabídky stylového pokoje pro dva.

Kromě vinného sklípku, který je možné využít v rámci ubytování, jsou tu pro vás odpočinkové zóny, posezení na venkovní terase nebo u krbu, prostorná vířivka.

Vinný sklep

Ve vinném sklepě, který je součástí ubytování, nabízíme ochutnávku místních vín i vín vybraných z blízkého okolí. Víno si u nás můžete skladovat a archivovat v pronajaté vinné kóji.

Užijte si Velkopavlovickou vinařskou oblast plnými doušky ve vinném sklípku i na pěším či cyklistickém výletě.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo