Půjčit expres - Nová generace půjček v ČR Strakonice

Nebankovní půjčky 24 hodin denně

Nabízíme půjčky s působností po celé ČR. Pomůžeme financovat přání lidem v zaměstnaneckém poměru, živnostníkům ale i důchodcům a maminkám na mateřské dovolené. Disponujeme širokou sítí mobilních poradců i kamennými pobočkami. Poskytnutí půjčky trvá max. 24 hodin od dodání podkladů.

  • Kochana z Prachové 121
  • Strakonice - Strakonice I
  • 386 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Peníze do 24 na cokoli

Jsme nebankovní společnost, s více než 15letou působností, za kterou jsme jen v ČR poskytli bezmála 500 000 úvěrů a půjček. Našimi klienty jsou lidé všech profesí, od managerů různých firem, drobných živnostníků a podnikatelů, až po důchodce či ženy na mateřské dovolené.

Můžete si půjčit po celé ČR

Působíme po celé republice, kde pro vás máme otevřené pobočky a naše úvěrové poradce, kteří vám vždy rádi a ochotně pomohou a vyřídí s vámi půjčku do 1 hodiny od podání žádosti. Pokud máte raději pohodlí svého domova, můžete si sjednat i půjčku online.

Schválení půjčky do 10 minut

Půjčku vám schválíme v rekordně krátké době, zpravidla do 10 minut a hned vyplácíme peníze. U měsíčních splátek si sami vyberete datum splatnosti dle Vašich možností.

Předčasné splacení půjčky

Sami si rozhodněte, jak dlouho chcete půjčku splácet a jaké úroky chcete platit, předností našich půjček je totiž možnost předčasného splacení zdarma. Pro věrné klienty máme při opakovaném čerpání peněz možnost výhodnějších podmínek.Tito klienti vstupují do „Klubu dobrého klienta“ a mají tak daleko jednodušší a rychlejší schvalovací proces.

Za naše služby nevybíráme žádné poplatky za sepsání půjčky.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo