Půjčit Expres – nebankovní úvěry

Získejte rychlou půjčku online do 24 hodin

Potřebujete půjčku bez zbytečného čekání? Obraťte se na nás – peníze budete mít připraveny do 24 hodin. Nebankovní úvěry poskytujeme po celé ČR. Disponujeme sítí kamenných poboček i mobilních poradců. Rychlou půjčku online od nás mohou získat zaměstnanci, živnostníci, důchodci i maminky na mateřské.

  • Karla IV. 92/1
  • České Budějovice - České Budějovice 1
  • 370 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Proč si vzít nebankovní úvěr právě od nás?  

Nebankovním úvěrům se v naší společnosti věnujeme už více než 17 let. Za dobu své činnosti jsme poskytli téměř 500 000 úvěrů a půjček. Působíme po celé České republice – využijte hustou síť našich kamenných poboček nebo služby mobilních poradců. Poskytování nebankovních úvěrů se věnujeme také ve 4 dalších evropských zemích.

Klademe velký důraz na transparentnost a férovou. Vždy zveřejňujeme roční procentní sazbu nákladů, která vám pomůže snadno posoudit výhodnost dané nabídky.

Jaké jsou výhody naší rychlé půjčky online?  

Potřebujete peníze co nejdříve? Využijte naší rychlou půjčku online – peníze budete mít k dispozici nejpozději do 24 hodin. Stačí vyplnit online poptávkový formulář a během pár minut vás budeme kontaktovat. Věříme v důležitost osobního přístupu, proto s vámi rychlou půjčku online vyřídí vždy konkrétní obchodní zástupce.

Komu jsou naše půjčky dostupné?  

Poskytujeme nebankovní úvěry, které jsou dostupné i těm, kdo by u žádné z bank nepochodili. Jste zaměstnancem či důchodcem? Využijte naší zaměstnaneckou půjčku. Podnikáte? Pro živnostníky máme připravenu podnikatelskou půjčku.

Mezi našimi klienty najdete běžné pracovníky, manažery, podnikatele, důchodce i ženy na mateřské dovolené. Naše půjčky jsou neúčelové – k čemu peníze potřebujete, od vás zjišťovat nebudeme. Umožňujeme odklad splátek i předčasné splacení.

Hledáte spolehlivého poskytovatele nebankovních půjček? U nás jste na správné adrese.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Nebankovní půjčky

zobrazit celou nabídku
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo