Agátin svět - Dětské knihy Brno

Kreativní a vzdělávací hračky a školní potřeby

Nabízíme dětské knihy, pohádky pro děti, knihy pro větší čtenáře, encyklopedie, zábavné i pracovní sešity, magnetické a dřevěné stavebnice. Prodáváme také společenské hry pro děti, kreativní a dřevěné hračky od značek Djeco, Janod, SmartMax či školní aktovky, batohy značek Topgal, Hama a Sammies.

  • Pekařská 393/33
  • Brno - Staré Brno
  • 602 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Vyhledáváme a dovážíme jedinečné kreativní a vzdělávací hračky, hry a dětské knihy

Agátin svět je přímým dovozcem francouzské značky Djeco, proslulé svými kreativními sadami, papírovými skládačkami, dřevěnými hračkami i didaktickými hrami pro nejmenší děti. Hračky a hry značky Djeco se pyšní originálním designem a vysokou kvalitou zpracování. Na podobné úrovni jsou i hračky a puzzle též francouzské značky Janod. Ta nabízí také krásné dřevěné kuchyňky, domečky pro panenky, montážní ponky pro kluky apod.

Výjimečnou nabídku v Agátině světě doplňuje magnetická stavebnice SmartMax, určená dětem od 1 roku do 6 let. Originální jsou také stavebnice italské značky Quercetti či německé dřevěné hračky Hape a rakouské dřevěné stavebnice Matador.

Náš tip: Inspirujte se hračkami, které získaly česká či zahraniční ocenění!

V naší nabídce najdete i krásné dětské knihy, encyklopedie, školní potřeby a pomůcky a školní aktovky.

Pro čas učení jsme vašim dětem připravili výběr těch nejlepších knížek, které mají nejen dobrý text, ale i kvalitní ilustrace. Předškoláci i školáci ocení zábavné pracovní sešity, se kterými  se procvičí i zabaví současně. K dispozici je i široká nabídka sešitů zaměřených na logopedii a grafomotoriku. Školákům můžete u nás vybrat certifikované školní batohy a aktovky od ověřených značek Topgal, HAMA Light či Herlitz. Pro teenagery jsme připravili perfektní studentské batohy Topgal Street Hit a německou značku Coocazoo. Všechny školní aktovky a tašky si můžeme v našich prodejnách vyzkoušet nebo nechat zaslat zdarma!

Podívejte se na videa

Pod pokličkou Agátina světa

Agátin Kreativní festival

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo