ROMAX – osvětlení a ozvučení akcí

Využijte efektní LED obrazovky

Chystáte se k pořádání party, plesu, tiskové konference či jiné akce? Naše agentura pro vás zajistí technické i organizační zázemí. Svěřit nám můžete osvětlení i ozvučení akcí. Dodáme velkoplošné LED obrazovky a další videotechniku. Z vlastních zdrojů poskytneme stany, pódia i mobiliář.

tel:
+420 284 841 168
fax:
+420 284 840 342
e-mail:
romax@romax.cz
web:
www.romax.cz
facebook:
facebook.com/romax.produkce
twitter:
twitter.com/ROMAXprodukce
  • Hejnická 115/8
  • Praha 9 - Střížkov
  • 190 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Produkce technických i organizačních zázemí akcí

Agenturu ROMAX jsme založili roku 1992 s cílem zajišťovat produkci zvukového servisu pro konference, plesy, koncerty a dalších akce. Na základě přání a potřeb našich zákazníků jsme své služby postupně rozšiřovali. Díky tomu jsme pro vás dnes schopni kompletně organizačně i technicky zabezpečit celou akci „na klíč“.

Chystáte se k pořádání kongresu, tiskové konference, firemní party či dětského dne? Obraťte se na nás. Dodáme potřebné materiální i personální zázemí – od osvětlení a ozvučení akce přes stavbu pódia a stanů až po služby hostesek. Díky tomu pro vás odpadá nutnost problematicky jednat s větším množstvím subdodavatelů.

Disponujeme vlastní technikou, zkušenými zaměstnanci i dopravními kapacitami.


Romax PRODUKCE


Dodáme ozvučení, LED obrazovky a další techniku

Pro ozvučení akcí využíváme špičkovou techniku předních značek, jako jsou RCF nebo ALLEN & HEATH. Náš odborný technik navrhne řešení uzpůsobené přímo pro potřeby vaší akce.

Při pořádání tiskových konferencí zajistíme zvukový záznam i linkové výstupy pro televizi a novináře. Disponujeme také konferenční technikou, jako jsou konferenční mikrofony, tlumočnická technika či hlasovací zařízení.

Vylepšete svůj koncert, sportovní utkání či společenský večer využitím velkoplošných LED obrazovek. Dodáváme LED obrazovky o velikosti 6 x 4 m i v jiných rozměrech. Moderní technologie přinášejí kvalitní obraz v noci i ve dne, v interiéru i v exteriéru.

Zajistíme také další videotechniku – kamerový systém či projektory a plátna. Z akce pro vás vytvoříme video i fotodokumentaci.


Velkoplošné LED obrazovky Ozvučení akcí


Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo