Marie Solařová - Kosmetický salon Chocerady

Kosmetika, masáže, péče o tělo, vizáž a proměny

Toužíte po krásné a zdravé pleti? Navštivte kosmetický salon MilujuMary a dopřejte si komfortní péči prováděnou kvalitní kosmetikou Mary Kay. Pro maximální péči provádíme také masáže, které vám nejen uleví od bolesti, ale během kterých především zapomenete na každodenní starosti.

  • Chocerady 33
  • 257 24 Chocerady
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Kosmetický salon až k vám domů

Od ukončení střední školy, kde jsem vystudovala obor kosmetička, jsem ušla kus cesty a nabyla spoustu zkušeností. Moje práce je podložena několikaletou praxí v pražských salonech s různým zaměřením.

Mým hlavním posláním v salonu MilujuMary je obnovit přirozenou krásu mých klientů bez bolestivých kosmetických procedur. Řídím se mottem -preciznost, efektivnost, rychlost, spolehlivost a profesionální přístup ke každému klientovi. Náš chaotický život v městském uspěchaném životě stresuje nejen nás, ale také negativně působí na naši přirozenou krásu. Ovlivňuje tak naši pleť, kůži, vlasy a postavu. Dopřejte si chvilku jen pro sebe a navštivte můj kosmetický salon, kde si odpočinete od těchto každodenních starostí. Výsledkem je harmonie a zdravý vzhled vaši pleti.

Pro své zákazníky také nabízím maximální komfortní péči v pohodlí domova. Tento mobilní salon je skvělou a vyhledávanou službou na základě dosavadních reakcí mých klientů.

Používám výhradně kvalitní kosmetiku značky Mary Kay podloženou rodinnou tradicí, která je na celosvětovém trhu přes 50 let.

Relaxační masáže proti stresu a napětí

V mém salonu nejen zkrášlujeme, ale také masírujeme. Vyberte si masáž či tělovou péči, která vám vyhovuje. Na uvolnění bolesti svalů či kloubů, proti stresu nebo jen tak pro relaxaci.

Zabývám se také prastarou masážní technikou Shiatsu. Jedná se o systém masážních technik původem z Japonska, který vychází z čínské tlakové masáže a učení o meridiánech – energetických drahách vedoucích skrze celé naše tělo. Shiatsu pomáhá s obnovením zdravé rovnováhy organismu.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo