Cestovní kancelář MTM tour s.r.o. (Ústí nad Orlicí)

Naše cestovní kancelář působí na trhu již od roku 1990 a specializuje se zejména na letecké, autobusové a zájezdy s vlastní dopravou. Nabízíme oblíbené destinace jako je Chorvatsko, Řecké ostrovy či slovenské termály v Podhájské. Ve spolupráci s dalšími ck nabízíme i zájezdy do ostatních zemí.

  • Lochmanova 177
  • Ústí nad Orlicí
  • 562 01
  • Budova autobusového nádraží, 1. patro
  • mapa

Hodnocení

Více informací

MTM Tour s.r.o. - záruka nejlevnější dovolené

Chcete si užít dovolenou bez starostí a zbytečných zařizování? Přidejte se k nám a vyberte si z široké nabídky nejlevnějších dovolených ať už s leteckou, autobusovou nebo vlastní dopravou. Specializujeme se zejména na destinace jako je Chorvatsko - Dalmácie a Starigrad-Paklenica, dále na Řecko - ostrovy Korfu, Kos, Rhodos a Santorini. Pokud neradi trávíte dovolenou u moře, můžete u nás vyzkoušet zájezdy do oblíbené Podhajské na Slovensku, která je vyhlášená svými léčivými termálními vodami. Z dalších dovolenkových destinací s námi můžete navštívit například Turecko, Bulharsko či Maďarsko.

TERMÁLY PODHÁJSKA

TERMÁLY PODHÁJSKA – slovenské Mrtvé moře

VELMI ÚČINNÁ LÉČIVÁ TERMÁLNÍ VODA (na pohybový aparát, štítnou žlázu, cévy, dýchací cesty, astma, kožní onemocnění, chronické obtíže, poúrazové a pooperační stavy, při velkém fyzickém a psychickém vypětí)• NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ TERMÁLY NA SLOVENSKU• NABÍZÍME NEJLEPŠÍ UBYTOVÁNÍ PŘÍMO U KOUPALIŠTĚ.

DOVOLENÁ CHORVATSKO

DOVOLENÁ CHORVATSKO - moře a hory

POBŘEŽÍ U NÁRODNÍHO PARKU PAKLENICA s hlubokými skalními soutěskami řek Malá a Velká Paklenica.• LETOVISKO STARIGRAD-PAKLENICA - zelené podhorské letovisko nabízí křišťálově čisté moře, dlouhé písčito-oblázkové pláže.

ŘECKO - KORFU

ŘECKO letecky – OSTROV KORFU

• Nejbližší z ostrovů západního pobřeží Řecka svým koloritem tradičního chudého vnitrozemí snadno naplní dobrodružné touhy cestovatelů, červen plný barev a květů zase nadchne všechny milovníky fauny a vlhké středomořské klima příjemně ZREGENERUJE DÝCHACÍ CESTY astmatiků a alergiků.

Nabídka zájezdů

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo