Malé hotely Mikulov - ubytování jižní Morava hotel Piano

Nabídka ubytování v centru Mikulova

Využijte nabídku ubytování v Mikulově v našich hotelech Piano, Vivaldi a penzionu Husa. Z hotelu je to jen pár metrů k nejznámějším památkám Mikulova a naše pokoje skýtají výhled na zdejší zámek, Sv.Kopeček či Kozí vrch. Součástí hotelů je také vinotéka Volařík, kterou byste si neměli nechat ujít!

  • Česká 156/2
  • Mikulov
  • 692 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Informace

Vybavení:

  • Wi-Fi
  • Parkoviště
  • Výtah
  • accessibility

Více informací

Ubytování na Jižní Moravě v hotelu Piano

Hledáte kvalitní ubytování pro vaši dovolenou či výlet v Mikulově? Naše hotely nabízí komfortní ubytování na Moravě, v samém centru Mikulova. Disponujeme dvěma hotely Piano a Vivaldi a penzionem Husa, který se nachází v historickém renesančním domě, nedaleko místního zámku.

Celková kapacita obou hotelů činí 74 lůžek, přičemž Hotel Piano nabízí 46 lůžek ve formě dvoulůžkových pokojů COMFORT a family pokojů. V hotelu Vivaldi se můžete ubytovat v apartmá, deluxe pokojích či dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny TV, wifi, pracovním stolem, varným setem, trezorem, žehlícím prknem, žehličkou, vysoušečem vlasů, koupelnovou kosmetikou, prostornou koupelnou s rohovou vanou.

Nevšední zážitek, to je ubytování v Mikulově

Patříte k milovníkům nevšedních zážitků? Ubytujte se v jednom z našich hotelů a poznejte nejkrásnější ubytování v Mikulově, které naše pokoje nabízí. Z oken pokojů se vám bude nabízet kouzelný výhled na zdejší památky jako je kostel Sv. Václava, zámecká věž či Kostelní náměstí s jeho romantickými kavárničkami.

Ti, co milují památky a pěší turistiku si v Mikulově přijdou opravdu na své. V nedalekém okolí se nachází řada památek a míst, která stojí za to vidět! Neopomenout byste jistě neměli: Svatý kopeček, Mikulovský zámek, historické náměstí či naučné stezky vedoucí mezi vinicemi a v neposlední řadě CHKO Pálava.

CHCI SI REZERVOVAT UBYTOVÁNÍ

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo