Rejvízský penzion U Mlýna - Ubytování Rejvíz

Poznejte krásu moravských Jeseníků

Přijeďte poznat krásu moravských Jeseníků. Rejvízský penzion U Mlýna nabízí ubytování v 6 apartmánech s celkovou kapacitou 27 lůžek. Ubytovat se můžete celoročně přes léto i v zimě. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, seniory i školní zájezdy.

  • Rejvíz 82
  • 793 76 Zlaté Hory
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Vybavení:

  • Wi-Fi
  • Parkoviště

Více informací

Ubytování v srdci Jeseníků

Penzion U Mlýna naleznete v osadě Rejvíz nedaleko města Jeseník ležícího uprostřed Jeseníků. Jde o nejvýše položenou osadu ve Slezsku ležící 780 m. n. m. V Národní přírodní rezervaci Rejvíz naleznete mnoho zajímavých míst k navštívení jako např. Velké mechové jezírko či Lurdskou jeskyni.

Ubytování je otevřeno po celý rok a je proto skvělým výchozím bodem na výlety po okolní přírodě či pro zimní radovánky. V okolí najdete mnoho cyklostezek a v zimě udržované běžecké trasy. Lyžaři ocení nedaleká lyžařská střediska U Pekina - Dolní Údolí, Horní Údolí, Zlaté hory - Příčná.

Ubytování je ideální zejména pro rodiny s dětmi, ale i seniory, školní skupiny dětí a jednotlivce. Ubytováváme i psy a můžete si proto vzít domácího mazlíčka bez obav s sebou. Vybírat můžete z celkem 6 nově zrekonstruovaných nekuřáckých apartmánů pro 2-6 osob.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo