Zahradní párty.cz – Pronájem párty stanů Volyně

Vše pro vaše zahradní akce

Nabízíme pronájem velkoprostorových párty stanů, dětských atrakcí a kompletního vybavení pro pořádání soukromých, veřejných i firemních akcí.

  • Nihošovice 6
  • 387 01 Nihošovice
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Vybavení na zahradní párty

Pořádáte zahradní párty, ale chybí vám potřebné vybavení? Obraťte se na nás. Pronajímáme vybavení na zahradní akce různého zaměření. Našich služeb využívají klienti, kteří pořádají svatbu, narozeninovou oslavu, sportovní, kulturní či firemní akci pod otevřeným nebem. Ne vždy počasí vyjde, proto je dobré se na zahradní akce správně vybavit.

My vám nabízíme širokou škálu párty vybavení a nábytku, která zahrnuje například zahradní židle, stoly, lavice, párty stany, mobilní podlahy či osvětlení. Pro děti se pak tato nabídka rozšiřuje ještě o nafukovací skákací hrady a trampolíny.

Zajistíme kompletní zázemí a služby v oblasti pořádání soukromých i veřejných akcí. Působíme převážně v jižních, středních a západních Čechách.

V našem sotimentu naleznete:

Reference

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo