DOMESTAV EKO s.r.o. - modulové domy Blansko

Montované dřevostavby na klíč

Stavba prefabrikovaných modulových domů, které jen dopravíme na váš pozemek a smontujeme na místě. Vyrábíme také panelové montované dřevostavby, ekonomicky úsporné rodinné domy i komerční objekty. Vyberte si z typových domů nebo nám sdělte svou představu a vyrobíme vám dřevostavbu na zakázku.

  • Loosova 572/3
  • Brno - Lesná
  • 638 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Nechte si postavit modulový dům od DOMESTAV EKO

Modulové domy představují propojení moderních technologií s dnešními nároky na rychlost a komfort. Vyrábíme moderní dřevostavby, které vám díky jejich modularitě přizpůsobíme na míru. V případě zájmu zajistíme i veškeré vybavení domu na klíč.

Naše dřevostavby jsou uzpůsobené k celoročnímu užívání, můžete je tak využívat jako rodinný dům i rekreační objekt.

Montované dřevostavby do kterých se můžete hned nastěhovat

Obliba dřevostaveb v poslední době roste. Důvodů je hned několik, ale tím stěžejním je rychlost stavby. Domy jsou prefabrikované ve výrobní hale a následně dopraveny na váš pozemek, kde dřevostavbu rychle smontujeme, osadíme a napojíme na inženýrské sítě. Během několika dnů je dům již připravený k užívání.

K dalším výhodám dřevostaveb řadíme jejich energetickou spotřebu, která je výrazně nižší než u jiných staveb a také nesrovnatelně nižší pořizovací náklady.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo