PROSPEKS-IT, a.s. | vývoj software (Brno - Veveří)

Poskytujeme moderní softwarová řešení založená na potřebách zákazníků i na nových trendech. Zabýváme se vývojem komplexního informačního systému AZ.PRO, dodávkami HW, včetně souvisejících služeb.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 541 532 306
fax:
+420 541 532 394
e-mail:
obchod@itp.cz
web:
www.prospeks-it.cz
  • Šumavská 519/35
  • Brno - Veveří
  • 602 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Jsme tvůrcem  a dodavatelem komplexních integrovaných řešení podnikových informačních systémů. Jsme ryze českou společností působící na českém a slovenské trhu.

V oblasti informačních systému jsme implementátorem vlastního řešení, informačního systému AZ.PRO. Stejným podílem se zaměřujeme na dodávky značkového hardware společnosti Fujitsu, jehož jsme významným a dlouholetým partnerem.

Našim cílem je naplnění potřeb a reálných očekávání zákazníka a ve stejném duchu soustředíme energii do našich produktů a řešení. Pro naše zákazníky jsme dlouholetým a spolehlivým partnerem. Proto pro nás práce získáním zákazníka a implementací systému nekončí, ale pokračuje v různých podobách a formách spolupráce na dalším rozvoji informačního systému. I díky přízni našim stálých zákazníků a partnerů si můžeme dovolit v dnešní tržní situaci říci, že jsme stabilní, zdravá a stále rostoucí společnost.


PRODUKTY A SLUŽBY

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo