Moderne Bauelemente Praha s.r.o. (Hlavní město Praha - Horní Počernice)

Interiérové dveře, Bezpečnostní dveře

Jsme firma zabývající se prodejem interiérových dveří, bezpečnostních dveří a zárubní. Máme mnohaletou zkušenost na českém trhu.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 281 920 204
fax:
+420 281 920 204
e-mail:
info@mobau.cz
web:
www.mobau.cz
  • Sychrov 2030
  • Hlavní město Praha - Horní Počernice
  • 193 00
  • mapa

Kontaktní osoby

  • Ing. Milan Purnoch
  • Ředitel firmy, jednatel
  • E-mail: info@mobau.cz

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Obchodně výrobní společnost MB Praha se od svého vzniku v roce 1997 postupně zařadila mezi přední dodavatele interiérových dveří a zárubní.

Kvalita produktů, vlastní skladové prostory a jejich kapacita, nízká cena, všestranná operativnost v obchodní a výrobně-servisní činnosti nám umožňuje vytvořit optimální dodavatelské podmínky pro všechny skupiny našich zákazníků.

Zakázková výroba dveří Praha

Pro zakázkovou výrobu modelových dveří využíváme vlastní truhlářský provoz zřízený v rámci našeho skladového areálu v Horních Počernicích.

Interiérové dveře Praha

Naše produkty prezentujeme stálou výstavou v jedné z největších vzorkoven v ČR s plochou 400m2, kde všem zájemcům pomáháme s optimálním řešením jejich představ a cenových požadavků. Pro větší bytové projekty zde nabízíme ukázky a nezávazná jednání o standardních nabídkách a případných klientských změnách pro kompetentní firemní zástupce, pro architekty a individuální zájemce.

V rámci naší prezentace chceme upozornit všechny případné zájemce o jakoukoliv formu obchodní spolupráce, že jsme připraveni při osobním jednání předložit nadstandardní podmínky.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo