fortell s.r.o. (Lanškroun - Žichlínské Předměstí)

Proměníme Vaše představy ve skutečnost.

Dodavatel vstřikovaných plastových a lisovaných kovových dílů, vstřikovacích forem a lisovacích nástrojů. Nabízíme všechny služby pod jednou střechou: vývoj, konstrukce a výroba vstřikovacích forem a lisovacích nástrojů ve vlastní nástrojárně, vstřikování plastů a lisování kovů.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 465 466 500
fax:
+420 465 466 599
e-mail:
fortell@fortell.cz
web:
www.fortell.cz
facebook:
https://www.facebook.com/fortell
  • Nádražní 1111
  • Lanškroun - Žichlínské Předměstí
  • 563 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Vývoj, konstrukce a výroba vstřikovacích forem a lisovacích nástrojů.

Navrhneme, připravíme 3D konstrukci (včetně simulace natékání) a vyrobíme pro Vás vstřikovací formy na plast a formy pro tlakové lití (zinkových slitin). Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou jedno- a vícenásobných forem s horkými systémy i studenými vtoky, forem se zakládáním kovových zálisků (např. obstřikování kuličkových ložisek, kontaktů), forem s hydraulickými a pneumatickými systémy, etážových forem a forem pro tenkostěnné výlisky. Umíme také navrhnout a vyrobit nástroje na tváření plechu – postupové střižné nástroje, kombinované, blokové, ohýbací nástroje. Na těchto formách či nástrojích Vám zhotovíme plastové výrobky z různých druhů plastických hmot a kovové výrobky z oceli, mědi, hliníku, bronzu a mosazi.

Vstřikování plastových výrobků.

Lisovna plastů je od svého vzniku v roce 2003 vybavována nejmodernějšími vstřikovacími lisy pro lisování plastových výrobků. V této oblasti jsme Vám schopni nabídnout komplexní služby, od konstrukce vstřikovacích forem, přes jejich výrobu v nástrojárně, až po samotné vstřikování plastových výlisků a dodávky finálních plastových výrobků. Používáme moderní vstřikovací elektrické i hydraulické lisy od renomovaných firem Arburg a Wittmann Battenfeld o uzavírací síle 35 - 300 tun (výlisky do váhy 500 gramů) včetně robotického systému od firem ABB a Wittmann. Vstřikování na horizontálních a vertikálních vstřikovacích lisech nám dává také možnost zastřikování kabelů a kovových zálisků. Zpracováváme hlavně technické plasty (PP, PE, PS, SAN, ABS, PMMA, POM, PA, PETP, PBTP, PUR, PEI, PC+ABS, TPE) a mnohé další podle specifických požadavků našich zákazníků.

Lisování kovových výrobků.

Provádíme lisování kovových dílů z oceli (vč. nerezové oceli), mosazi, bronzu, mědi a hliníku včetně povrchových úprav. V této oblasti jsme Vám schopni nabídnout komplexní služby, od konstrukce lisovacích nástrojů, přes jejich výrobu v nástrojárně, až po samotné lisování a dodávky finálních kovových dílů. Pro dosažení požadované kvality kovových výlisků využíváme excentrických lisů a lisovacích automatů. Lisy řady LEN a LEK (Burkhardt STA 63/1000) o lisovací síle od 10 do 160 tun jsou osazeny vzduchovým podáváním, odvíjecími a navíjecími stojany včetně rovnacího zařízení. V současné době je maximální šíře podávaného nekonečného pasu 150 mm a maximální tloušťka plechu je 4 mm. Technologicky náročnější výrobky lisujeme pod chladící emulzí. Lisy řady TPX a TALO 25 nabízejí možnost používat jako vstupní materiál pásku do šíře 25 mm nebo drát. Dle Vašich potřeb a požadavků je osazujeme jednotkami pro stříhání, ohýbání, závitování či svařování, jak je zvykem například u lisů typu Bihler.

Naše výrobky nacházejí uplatnění v automobilovém, elektrotechnickém, spotřebním a zdravotnickém průmyslu nejen v České republice, ale také v Německu, Velké Británii, Dánsku, Švédsku, Nizozemí, Finsku, Francii, Rakousku, Švýcarsku, Maďarsku, USA a Japonsku.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo