PKZ Keramika Poštorná - Keramické obklady a dlažby Břeclav

PKZ Keramika Poštorná - váš partner

Vyrábíme obklady a dlažby, kameninu kanalizační, chemickou, vystýlkovou kyselinovzdornou, hospodářskou, komínové vložky a doplňky na zahradu včetně keramických květináčů. Využijte naší široké nabídky a vyberte si, co zrovna potřebujete.

tel:
+420 519 309 511
fax:
+420 519 309 510
e-mail:
odbyt@pkz-keramika.cz
web:
www.pkz-keramika.cz
facebook:
facebook.com/PKZKeramika
  • Nádražní 1167
  • Břeclav - Poštorná
  • 691 41
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Keramika Poštorná - od keramických květináčů po obklady a dlažby

Naše výrobky jsou určeny pro široké užití. Při výrobě používáme přírodní a ekologický materiál. Díky tomu jsou výrobky při použití velmi příjemné a cenově výhodné. Naše výrobky využijete při stavbě a vylepšování vašeho bydlení. Doslova od obkladů a dlažeb po komín. Pokud máte rádi hezky upravenou zahradu a nebo květináče, i ty u nás najdete v hojném množství. Keramické květináče nabízíme ve třech řadách - Excelent, Exclusive a Elegance, z nichž každá obsahuje široký výběr velikostí s jednotným designem.

Vyrábíme i speciální chemickou kameninu. Výrobky jsou chemicky odolné a zdravotně nezávadné. Mezi velké přednosti chemické kameniny patří její cenová dostupnost, která ji tak činní konkurenceschopnou v dnešním velmi náročném prostředí trhu s komponenty pro chemické a potravinářské výroby.

Naše výrobky putují do mnoha zemí v Evropě.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo