Hanak's homeopathy - homeopatická poradna Kyjov

Prestižní, příjemná a ověřená homeopatická léčba

Osvědčená homeopatická léčba nemocí pomocí homeopatických léků. Homeopatika pomohou vyléčit zánět, bolest, akné a detoxikace organismu je s nimi příjemná a bez vedlejších účinků. Poskytuji také on-line kurz příjemné homeopatické detoxikace a bezplatnou on-line homeopatickou poradnu.

  • Jungmannova 214/31
  • Kyjov
  • 697 01
  • Naproti ČSOB, 2. patro budovy
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Přírodní homeopatická léčba

Trápí vás bolesti, kašel, akné, potíže s imunitou, nadváhou nebo jiný zdravotní problém a léky z lékárny nezabírají? Vyzkoušejte homeopatickou léčbu. Homeopatika představují velmi příjemnou a prověřenou léčbu za pomocí přírodních přípravků.

Hanak's homeopathy vám nabízí originální produkty pro léčbu nejrůznějších neduhů a to jak ve formě klasických homeopatických léků, tak také stále oblíbenějších gelů a tělových mlék. Právě tělová mléka a gely jsou nejvhodnějšími homeopatiky pro léčbu dětí bez vedlejších účinků.

On-line homeopatická poradna

Neznáte ve svém okolí prověřeného homeopata a potřebujete poradit s léčbou onemocnění či radou? Právě pro vás provozuji také bezplatnou online homeopatickou ordinaci. Popište mi svůj problém a já vám doporučím nejvhodnější léčbu, se kterou se rychle uzdravíte a to bez vedlejších účinků. V oboru mám mnohaleté zkušenosti a nespočet spokojených a uzdravených pacientů jsou mi tím nejlepším důkazem, že svou práci odvádím dobře a má smysl.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo