STARMON s.r.o. - Hliníková okna i dveře

Stavební činnost

Zajišťujeme kompletní služby v rámci realizace výměny plastových, dřevěných i hliníkových oken a dveří. Dodáváme celou řadou doplňkového sortimentu jako jsou parapety, žaluzie, sítě do oken. Provozujeme i vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravu provozovanou výhradně vlastními vozidly po celé EU.

tel:
+420 465 321 535
fax:
+420 465 321 535
e-mail:
starmon.oknaeu@starmon.cz
web:
www.starmon.cz
web:
www.okna.eu
  • T. G. Masaryka 703
  • Choceň
  • 565 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Plastová, dřevěná i hliníková okna a dveře

Dodáváme plastová, dřevěná a hliníková okna a dveře, plastová a dřevěná střešní okna, zimní zahrady, sloupko-příčkové fasády a celou řadu doplňkového sortimentu (parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu, předokenní rolety, apod.)

Orientujeme se na konkrétního zákazníka, preferujeme osobní přístup, snažíme se minimalizovat dodací lhůty výrobků v té nejlepší kvalitě a za dostupné ceny.

Podporujeme program - ZELENÁ ÚSPORÁM

Stavební činnost

Disponujeme mnohaletými zkušenostmi, které jsme získali při realizaci jednodušších i velmi složitých zakázek pro velké i malé stavební firmy, pro soukromé stavebníky a investory.

Naše nabídka činí vypracování autorizovaných projektů, cenové nabídky na okna, dveře, zateplení, tepelná čerpadla, solární panely, kotle na biomasu - vše včetně provedení. Pomoc pro získání úvěru a státní dotace.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo