IMTRADEX, a.s. - Skladovací systémy Uherský Brod

Výroba nejen pojízdýché regálových systémů

Zabýváme se konstrukcí a výrobou pojízdných skladovacích systémů v České Republice. Výrobní program pojízdných regálových systémů dále doplňuje velmi žádaný sortiment konzolových regálů, víceúrovňových plošiny, pop. další vyráběný specifický sortiment.

  • U dvora 209
  • Nivnice
  • 687 51
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Servis nejen pro mobilní regály

Velkou pozornost věnujeme v naší společnosti odstraňování poruch na dodaných zařízení. A to nejen v záruční době, ale i pozáruční. Vše je postaveno na dobrých znalostech servisního oddělení.


Regálové systémy na míru dle požadavků zákazníka

Již první fáze realizace záměru - jak řešit logistiku skladového hospodářství- významně rozhoduje o budoucí rentabilitě vložených finančních prostředků a to ne jen o počátečních investičních nákladech..


Profesionální montáže

Specializované týmy pracovníků montážního střediska zajistí profesionální přístup při instalaci regálových systémů včetně odborného zaškolení obsluhy a údržby dodaných zařízení. Veškeré procesy..


Preventivní prohlídky regálů

Preventivní prohlídky regálů = prodloužení jejich životnosti a prevence proti škodám! Povinnosti provozovatele regálových systémů jsou legislativně upraveny a podvádění nebo zajištění preventivních prohlídek..

Systémy pro skladování

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo