Umělecká agentura DIRAMI (Rychnov u Jablonce nad Nisou)

DVD Videodiskotéka & Karaoke Show DJ Mirka Raise

Poskytování služeb umělecké agentury.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Svahová 816
  • Rychnov u Jablonce nad Nisou
  • 468 02
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

DVD Videodiskotéka & Karaoke Show DJ Mirka Raise

S pořádáním kulturních a společenských akcí máme 30ti leté zkušenosti. Zajistíme Vám veškeré mimopracovní aktivity na klíč, včetně odborného výběru interpretů, použití profesionální techniky, výběru reprezentativních prostor, zajištění rautů atd. Připravujeme veškeré společenské, kulturní a sportovní akce, Dny otevřených dveří, Family day, Outdoor aktivity, kongresy, konference, mítinky, prezentace, teambuilding, firemní semináře, vánoční večírky, sportovní turnaje kdekoliv v ČR i v zahraničí.

Zajistíme na Vaše večírky, party, svatby, oslavy kdekoliv v ČR i v zahraničí ojedinělou DVD videodiskotéku s kompletní profesionální videotechnikou pro DVD videodiskotéky s možností prezentací, SMS bránou, potleskoměrem, ozvučením, nasvícením a světelnými efekty, včetně videoprojekcí, plazmových TV nebo TV videostěny, dopravy a profesionálního DJ Mirka Raise. V repertoáru máme přes 35.000 originálních videoklipů na DVD od 60. let do současnosti. Videodiskotéku možno doplnit o umělecký program.

Dancing Heads - Tančící hlavičky. Natočte si svůj první videoklip. Zcela nová a originální zábava poprvé u nás a v jediné licenci pro Českou republiku! Pro malé i velké. Na party, večírky, svatby narozeniny, obchodní centra atd. High-tech zařízení s místem původu Los Angeles, atraktivní pro všechny, kdo mají rádi moderní hudbu a tanec, kdo se rádi zasmějí! Báječná hra, při níž si zatančíte, i když tančit neumíte, při níž si zazpíváte, i když zpívat neumíte! DANCING HEADS - Jednoduchá zábavná show!

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Po telefonické dohodě!

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo