Hotel Vyhlídka - Relaxační pobyty Luhačovice

Ubytování Luhačovice s výhledem na Luhačovickou přehradu

Sháníte ubytování v Luhačovicích? Návštěvníkům nabízíme relaxační pobyty se stravováním i s možností sportovního vyžití. K dispozici je vinárna, bowling, fitcentrum nebo také sauna. V hotelu jsou pořádány pracovní setkání, konference i soukromé akce.

tel:
+420 577 105 285
fax:
+420 577 105 285
e-mail:
vyhlidka@vyhlidka.eu
web:
www.vyhlidka.eu
facebook:
/vyhlidkaluhacovice
  • Pozlovice 206
  • 763 26 Pozlovice
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Relaxační pobyty v komfortních pokojích s balkonem

Náš hotel se nachází nedaleko lázeňského města Luhačovice, je celoročně otevřený, nekuřácký a jeho součástí jsou restaurace, salonky či částečně zastřešená terasa.To vše je k dispozici nejen pro hotelové hosty, ale také pro veřejnost.

Relaxační pobyt zahrnuje návštěvu sauny, whirlpool, pracoviště maséra a kosmetiky.

4hvězdičkové komfortní ubytování Luhačovice

Plánujete odpočinkovou a zároveň aktivní dovolenou? Navštivte náš hotel Vyhlídka nabízející ubytování v Luhačovicích v bezprostřední blízkosti zdejší přehrady. Hosté mohou využít nejen léčebných procedur v lázeňském centru, ale také okolní příroda vybízí k pěším výletům či cykloturistice.

V našem hotelu návštěvníci jistě uvítají relaxační zázemí zahrnující saunu, whirpool, masérské služby a kosmetiku. Sportovně založení jedinci jistě nepohrdnou bowlingovou dráhou, kulečníkem či koloběžkami.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo