Extra Fit - bylinné produkty (Šimonovice - Minkovice)

Pomáháme druhým cítit se lépe!

Dodáváme přírodní bylinné produkty pro podporu vitality, energie, trávení, hubnutí, pohybového aparátu, nervového a oběhového systému organismu včetně výrobků určených pro výživu těhotných žen a jejich plodu. Zasíláme jídelníčky a tréninkové plány zdarma.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Rozdvojená 156
  • Šimonovice - Minkovice
  • 463 12
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Z různých stran se k nám dostává mnoho informací o výživě, stravování, zaručené návody na hubnutí a další. Naším záměrem je nabídnout klientům srozumitelnou, a tím snazší cestu k dosažení cíle. Neustálé sledování a počítání kalorií, zjišťování hodnot bazálního metabolismu při hubnutí je časově náročné, což nezřídka způsobí, že na uvedené metody pro jejich složitost zanevřeme. Nevěnujeme se pouze produktům pro úpravu váhy, ale přinášíme na trh výrobky na podporu trávení a střevního systému včetně detoxikačního programu z bylin. Věnujeme se i podpoře pohybového aparátu, nervového a oběhového systému včetně optimální výživy těhotných žen.

Na stránkách poradny najdete tipy a postupy pro optimální stravování a výživu. Klientům poskytujeme jídelníčky a tréninkové plány zcela zdarma, zatímco jinde za ně zaplatí nemalé finanční částky. Vyzkoušejte si tuto bezplatnou službu. Prvořadým cílem internetového obchodu www.ExtraFit.cz je dodávat zákazníkům špičkovou kvalitu za příjemnou cenu!

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo