ZDRAVÁ DIETA

Poskytování poradenství v oblasti snižování váhy, hubnutí a formování postavy.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Budislav 236
  • 569 65 Budislav
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

JAK ZDRAVĚ HUBNOUT

Dřív než se do hubnutí pustíme, měli bychom si uvědomit, že HUBNUTÍ je běh na dlouhou trať a mělo by se pro nás stát v podstatě životním stylem. Nechtějme po svém těle nesplnitelné, čím delší a plynulejší bude cesta k vysněné váze, tím déle nám konečná váha vydrží. A také je potřeba si uvědomit, že každé tělo má svoji tzv. IDEÁLNÍ VÁHU nastavenou jinak, proto bychom svému tělu měli naslouchat a nenutit jej násilím do něčeho, co už je přes míru.

CO UMÍME

Všechny naše programy byly vyvinuty odborníky - lékaři. Není důležité, jestli chcete shodit 2 nebo 50 kg, protože my garantujeme výsledek, který je měřitelný. Zakládáme si především na tom, že neprodáváme pouze programy, ale poskytujeme kompletní servis včetně poradenství, díky tomu každý náš klient dosáhne snížení váhy a hlavně - může si ji dlouhodobě udržet!

ZAČNĚTE S HUBNUTÍM JEŠTĚ DNES

Aby vaše tělo začalo zdravě a bezpečně HUBNOUT nestačí pouhé omezení kalorií. Pokud se budete stravovat "běžnou" stravou a pouze omezíte velikost porcí, hrozí vám v brzké době nedostatek veškerých živin nutných pro správné fungování organismu. Je třeba mít přesný poměr vitamínů, minerálů, bílkovin a sacharidů. Také není jedno z jakých potravin tyto látky přijímáte. Bude-li vám ve stravě chybět nějaká výše uvedená složka, můžete sice hubnout, ale brzy se toto může projevit zpočátku nenápadně jako únava, bolesti hlavy, podrážděnost, deprese, náchylnost k onemocněním, vypadávání vlasů, úbytek svalové hmoty a v konečné fázi jako znovu přibrání shozených kilogramů známé pod názvem jo-jo efekt.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE MOTIVACE

Pokud máte opravdový zájem ZHUBNOUT nezbytným aspektem a Vašim "hnacím motorem" bude právě Vaše vůle. Ke každému cíli Vás dovede jen a jen Vaše vůle a chtíč. Vůle proto neodmyslitelně patří i k jakýmkoliv změnám na Vaší postavě. VY NA TO MÁTE !

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo