Prapac - Obalová a páskovací technika Brno

Obalové materiály od prověřených výrobců

Specializujeme se především na, prodej a servis v oblasti páskovací techniky, poradenství a prodej náhradních dílů. Dodáváme sortiment produktů pro páskování ocelovou páskou, páskování umělohmotnou páskou a sady pro páskování. Náš sortiment je sestaven výhradně kvalitními výrobky z EU.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 547 215 619
fax:
+420 547 215 671
e-mail:
info@prapac.cz
web:
www.balici-technika.cz
  • Jihlavská 692/2a
  • Troubsko
  • 664 41
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Obalová a páskovací technika pro bezpečí vašeho nákladu

Firma PRAPAC se již od roku 1993 specializuje na poradenství, prodej a servis v oblasti páskovací techniky. Nabízíme páskovací stroje, páskovačky, cyklopy, ocelové vázací pásky, cyklopásky, umělohmotné vázací pásky, polypropylénové pásky, polyesterové pásky, kompozitní pásky, textilní pásky, drátové spony, vázací spony, vázací plomby, příslušenství a náhradní díly.

Patříme mezi jedny z předních a významných dodavatelů obalové, balicí a vázací techniky v uvedené oblasti v České republice i na Slovensku.

Nabídka naší firmy zahrnuje široký sortiment výrobků od nejjednodušších páskovaček až po páskovací stroje a balicí automaty, které splňují nejvyšší bezpečnostní nároky. Naše firma poskytuje zákazníkům komplexní poradenství - zkušení pracovníci vám doporučí nejvhodnější materiály. Provádíme záruční i pozáruční servis páskovací techniky a prodáváme náhradní díly k páskovacím strojkům.

Firma PRAPAC (a všichni její dodavatelé) je držitelem certifikátu ISO 9001.

Naším cílem je především spokojený zákazník, který vždy obdrží optimální produkt pro svoje potřeby v co možná nejkratším čase na dohodnuté místo v České i Slovenské republice. Naše dlouhodobě výborné výsledky jsou pro nás ukazatelem správnosti našeho jednání.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo