Wellness centrum Minthe – Relaxační masáže Ostrava

Nechte se hýčkat – zasloužíte si péči

Poskytujeme služby zaměřené na celkovou relaxaci organismu a zlepšení fyzické i duševní kondice. Provádíme výživové poradenství; relaxační, reflexní, rekondiční, lymfatické a detoxikační masáže. Aplikujeme akupunkturu, zábaly a další procedury, jenž působí na všechny smysly a složky osobnosti.

 • Komenského 629/14
 • Ostrava - Poruba
 • 708 00
 • Tram: 7, 8, 9, 17 – zastávka Fakultní nemocnice; Bus: 37, 40 – zastávka náměstí Boženy Němcové; Autem: příjezd od Fakultní nemocnice nebo od Hlavní třídy – doporučujeme zaparkovat hned, jakmile na příjezdové cestě narazíte na jakékoliv volné místo.
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Přijďte si odpočinout a načerpat nové síly při relaxační masáži

V našem studiu strávíte výhradně čas věnovaný sobě sama. Budete mít možnost výběru z mnoha služeb, včetně kombinací, které budou mít maximální přínos pro zlepšení vaší kondice, sebevědomí a relaxaci. Novou energii načerpáte v příjemném přátelském prostředí, relaxovat můžete samostatně, ale také společně s přáteli nebo rodinou. Přijďte vyzkoušet relaxační masáže, detoxikační masáže, zábaly, baňkování, tejpování a mnoho dalších blahodárných procedúr. V našem studiu si můžete také zacvičit a získat rady ohledně zdravého stravování.

        


Z naší nabídky

Rekondiční svalové masáže

K zlepšení funkcí pohybových aparátů, k odstranění ztuhlých či jednostranně namáhaných svalů, odstranění únavy. Používáme tzv. myofasciální techniky, které jsou velmi účinné pro odstranění bolestí a obnovení hybnosti.

Masáž lávovými kameny

Nazývána královnou masáží při níž dochází ke kombinaci ručních pohybů a terapeutických vlastností kamenů. Vhodná při duševním vyčerpání a stresu. Horké kameny vydávají teplo a energii, prokrví a uvolní svaly a klouby, prohřejí celý organismus, stimulují krevní a lymfatický oběh.

Akupresura

Čínská léčebná metoda, při níž se vyhledávají specifické akupresurní body na povrchu těla. Akupresurní body jsou stimulovány tlakem, elektropřístroji nebo akupunkturními jehlami.Tato metoda léčí některá onemocnění, zmírňuje bolest, stimulují vnitřní orgány apod.

Pedikúra kosmetika

Nabízíme jak jednotlivé kosmetické úkony, tak mokrou pedikúru, kterou lze doplnit masáží chodidel nebo lakováním nehtů.

Infrasauna

Pravidelné používání sauny je účinnou prevencí proti virovým onemocněním a alergiím, vede k celkovému zvýšení obranyschopnosti organismu, pomáhá při celulitidě, ke snižování tělesné hmotnosti, při revmatických potížích a řadě dalších zdravotních problémů.


Poradna zdravé výživy pro lepší kondici a vitalitu

Máte nadváhu, cítíte se v poslední době unavení, chybí vám energie, nebo jen toužíte po změně stravovacích návyků? Navštivte výživovou poradnu Linie Minthe. Naši odborníci vám rádi poradí v oblasti zdravého stravování.

Jak to u nás bude probíhat? Nejprve se zaměříme na zhodnocení vašich stávajících stravovacích návyků. Vypočteme energetickou náročnost vašeho dosavadního jídelníčku. Nakonec vám doporučíme, jakým způsobem se správně stravovat a jaký pohyb je pro vás vhodný


Přijďte a nechte se hýčkat, naše služby jsou mnohem rozsáhlejší. Odpočinete si, osvěžíte, načerpáte nové síly... Z naší nabídky si jistě vybere každý!

Otevírací doba

 • Po 9:0019:00
 • Út 9:0019:00
 • St 9:0019:00
 • Čt 9:0019:00
 • 9:0019:00
 • So 9:0019:00
 • Máme právě otevřeno

 • Na proceduru je nutné se objednat!

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo