ČEPS, .a.s. (Hlavní město Praha - Michle)

Využijte služeb specialisty na přenos elektřiny

Zajišťujeme přenos elektřiny mezi výrobci a distributory. Posláním naší společnosti ČEPS a.s. je zabezpečit, aby elektroenergetická přenosová soustava v každém okamžiku spolehlivě a bezpečně plnila svůj účel. Kromě stálého provozu přenosové soustavy dbáme také na její údržbu a rozvoj.

Je toto moje firma?
tel:
+420 211 044 111
fax:
+420 211 044 568
e-mail:
ceps@ceps.cz
web:
www.ceps.cz
  • Elektrárenská 774/2
  • Hlavní město Praha - Michle
  • Hlavní město Praha
  • 101 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Faktura

Více informací

Jaké je poslání naší společnosti a proč je důležité?

Úkolem naší společnosti ČEPS a.s. je zajištění spolehlivého a bezpečného přenosu elektřiny mezi výrobci a distributory v České republice. Výraznou rovinou této činnosti je také mezinárodní spolupráce v rámci propojených soustav.

Uživatelům přenosové soustavy nabízíme nejen efektivní přenos elektřiny, ale také profesionální systémové služby. Zákazníci u nás získávají nediskriminační přístup k přenosové soustavě za konkurenceschopné ceny.

Zásobování elektrickou energií je nezastupitelnou a zcela zásadní podmínkou pro fungování našeho hospodářství a kvalitu života občanů ČR. Zajistit její bezpečné a spolehlivé fungování proto vnímáme jako úlohu velké důležitosti. Naším cílem je zajistit stálou rovnováhu mezi výrobou a spotřebou elektřiny.

Zajišťujeme přenos elektřiny i rozvoj přenosové soustavy

Důležitým aspektem zajišťování přenosu elektrické energie je technické zázemí. Samotná přenosová soustava vyžaduje nejen stálou péči a údržbu, ale také potřebný rozvoj. Odpovědná péče o přenosovou soustavu je jedním ze základních stavebních kamenů naší činnosti.

Jako podstatnou vnímáme rovněž naší roli v rozvoji jednotného evropského trhu s elektřinou. Ve formě aukcí přeshraniční přenosové kapacity spolupracujeme s ostatními evropskými provozovateli přenosových soustav.

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo