Penzion u Vinice - Ubytování jižní Morava Sedlec

Klidné ubytování ve vinařské oblasti

Penzion U Vinice nabízí komfortní ubytování na jižní Moravě, v tradiční vinařské oblasti v obci Sedlec. Penzion je vystavěný nad původním vinným sklípkem poblíž vinic. V blízkosti penzionu se kříží cyklotrasy mezi Lednicí, Valticemi, Mikulovem a Pálavou. Ubytování jižní Morava - Penzion U Vinice.

  • Sedlec 323, Sedlec 69121

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Vybavení:

  • Wi-Fi
  • Parkoviště
  • Zahrádka
  • Klimatizace

Více informací

Ubytování jižní Morava - Penzion v obci Sedlec

Pokud hledáte ubytování na jižní Moravě, náš penzion je svou polohou naprosto ideální. Nachází se v klidné obci Sedlec, poblíž Mikulova. Nový penzion, postavený v roce 2008, leží v místě, kde se křižují hlavní cyklistické trasy mezi Lednicí, Valticemi, Mikulovem a Pálavou. Ubytování je velmi vhodné nejen pro cyklisty, ale také pro rodiny s dětmi a rybáře.

V okruhu 10 km naleznete všechny nejvýznamnější turistické zajímavosti Lednicko - valtického areálu, jako jsou Zámek Mikulov, Zámek Lednice, Zámek Valtice nebo Pálava.

Na další výlety můžete vyrazit například do Aquaparku Aqualand Moravia.

Letní dovolená ve vinařské oblasti

Jak již napovídá samotný název penzionu, nacházíme se v jedné z nejznámějších vinařských oblastí, kde je situována řada vinných sklépků. Náš penzion byl postaven v roce 2008 nad původním vinným sklepem, který je vhodný jak pro malé, tak i velké skupiny lidí.

Každoročně se také v Sedleci koná letní vinařská hudební zábava nazvaná Vinařská benátská noc. Akce, kde se griluje a konají se ochutnávky vín, včetně ledových a slámových. Letos se tato událost uskuteční 29. července 2017.

Více informace o této události se dozvíte ZDE

Těšíme se na vaši návštěvu. Ubytování jižní Morava - Sedlec.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo