Účetnictví J+K s.r.o. - účetní služby Kaliště

Nechte účetnictví na nás a užívejte život

Chcete mít správně všechny informace týkající se účetnictví vaší firmy? Věřte, že díky tomu může vaše podnikání jen vzkvétat. My vám rádi pomůžeme. Využijte služeb našeho účetnictví, získávejte pravidelný reporting a výsledky o hospodářském výsledku firmy. Poskytujeme komplexní a včasný servis.

  • U Olivěnka E226
  • Kaliště
  • 251 65
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Účetnictví, mzdová agenda a vedení daňové evidence

S využitím našich služeb ušetříte čas, který můžete vložit do rozvíjení svého podnikání. Postaráme se nejen o vaše účetnictví - obdržíte reporty a informace o hospodářském výsledku své firmy, včetně řešení provozních problémů týkajících se zaúčtování. Ale poskytneme i komplexní služby v oblasti daňové problematiky - zpracování daňové evidence a daňového přiznání, vystavení uzávěrek, faktur, apod.

Portfolio našich služeb zahrnuje i vedení mzdové agendy. Kompletně zpracujeme mzdy vašich zaměstnanců,postaráme se o vytvoření přehledů pro patřičný úřad, na základě plné moci vás zastoupíme při jednáních se zdravotní pojišťovnou, finančním úřadem či úřadem práce a v neposlední řadě provedeme přihlášky a odhlášky zaměstnanců na správě sociálního zařízení a zdravotních pojišťovnách.

Ceny veškerých našich služeb, naleznete v ceníku níže.

Ceník

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo