Cordeus a.s. - služby v oblasti zdraví Praha Vokovice

Centrum trvalého zdraví

Komplexní služby v oblasti péče o trvalé zdraví, tělo i duši v podobě masáží, alternativního léčení, lázeňské péče, detoxikace, programu na hubnutí a omlazení, cvičení. Spojujeme to nejlepší z tradiční i alternativní medicíny.

 • Na dlouhém lánu 563/11
 • Praha 6 - Vokovice
 • 160 00
 • Metro A, stanice Bořislavka.
 • mapa

Kontaktní osoby

Foto
Foto
Foto

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Centrum trvalého zdraví Cordeus – naše projekty:

·    Centrum péče o tělo a duši - individuální masáže a terapie z oblasti fyzioterapie, psychoterapie a celostní medicíny, reiki

·    Centrum pro zdravý pohyb a radost z pohybu - pohybové a taneční kurzy pro všechny kategorie, včetně dětí, seniorů a těhotných žen

·    Denní lázně - vodní, léčebné i relaxační procedury, bazén, vířivá vana, sauna, kurzy plavání pro děti, aqua aerobic, plavání pro těhotné

·    Centrum osobnostního rozvoje - skupinové semináře, terapie, meditace, přednášky a kurzy různého zaměření

·    Centrum kulturní činnosti - hudební podvečery, výstavy)

·    Fresh Cantina Cordeus (restaurace, fresh bar, kavárna, terasa, dětský koutek)

Centrum trvalého zdraví Cordeus se zaměřuje na celostní léčení těla i duše, abychom u našich klientů dosáhli celkové harmonie a zdraví. Sledujeme interakci tělesného a duševního zdraví v celém spektru nemoci napříč tradiční i alternativní medicínou. Cordeus se snaží nabídnout skutečně komplexní služby v oblasti celkové péče o zdraví, wellness, fitness a lázeňských procedur.

Programy pro každého – speciální programy a péče o těhotné ženy, miminka, děti, seniory, přes těhotné ženy

Centru péče o tělo a duši můžete vybírat z mnoha druhů masáží a individuálních terapií. Přemýšleli jste někdy o tom, kde se rodí skutečně pevné zdraví? Správně klenuté a zdravé chodidlo vám pomůže ke správnému držení těla. Společně s pohyblivým kloubním aparátem, pevnými, pružnými a uvolněnými svaly a fungujícím meridiánovým systémem ovlivníte plnost svého zdraví naprosto zásadním způsobem.

Denních lázních si můžete dopřát velmi příjemné vodní, léčebné i relaxační procedury. Útulný bazén s vodou upravovanou ozonizací, skvělá whirpool s příjemně teplotou vodou, bublinky, vzduchovače, trysky – relaxace se vším všudy. Prohřát svaly a vypotit z těla škodliviny můžete ve finské nebo infra sauně. Nebo se ponořte do teplé vody hydromasážní vany s masážními tryskami podél celého těla, k uvolnění vám pomohou vonné koupelové esence, oleje, nebo pravé mořské řasy.

Centru pro zdravý pohyb a radost z pohybu můžete vyzkoušet mnoho zajímavých aktivit a vybrat si tu, která vám nejlépe vyhovuje. Přínos? Nová vitalita, pohoda, pevné, pružné a zdravé tělo. Ať již máte raději klidnou jógu, nebo dynamické taneční cvičení, díky široké nabídce různých stylů si vyberete podle chuti. (Pilates, jóga, fit dance, zumba, Body styling, kalanetika a posilování, Body & mind, zdravotně – léčebné či specializované cvičení pro těhotné, ženy po porodu a seniory).

Centru osobnostního rozvoje bychom rádi oslovili všechny, kteří jsou na cestě vlastního rozvoje, kteří hledají a zároveň učí nebo vedou druhé. Hledat a nacházet u nás můžete prostřednictvím prožitkových seminářů, terapií, kurzů, workshopů a přednášek – jejich aktuální nabídku si můžete prohlédnout v našem kalendáři akcí.

Centru kulturní činnosti pořádáme pro naše klienty zajímavé kulturní programy. Snažíme se tak podporovat osvojení si vnímání kultury jako projevu specificky lidské činnosti, která člověku zpřístupňuje svět, poskytuje mu orientaci a uspořádává jeho život. Pořádáme výstavy, komorní hudební večery a pravidelný podzimní Festival zdraví.

Fresh Cantina Cordeus – polední menu ve zdravém stylu, denně jedno vegetariánské jídlo, saláty, domácí ice tea, fresh bar s nabídkou ovocných koktejlů, káva, poháry a raw sladkosti. Restaurace disponuje sluneční terasou, dětským koutkem a salonkem. Možnost pořádání oslav a firemních akcí. (Otevřeno po – pá 9:00 – 20:00).

Otevírací doba

 • Po 8:0021:00
 • Út 8:0021:00
 • St 8:0021:00
 • Čt 8:0021:00
 • 8:0021:00
 • So 8:0021:00
 • Máme právě otevřeno

Newsletter

Pokud chcete dostávat novinky e-mailem

Služby v oblasti péče o zdraví

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo