Templářské sklepy Čejkovice - Prodej vína a degustace

Navštivte historické Templářské sklepy!

Templářské sklepy Čejkovice jsou výrobcem a distributorem vína nejvyšší kvality. V současné době mají Templářské sklepy Čejkovice ve svém portfoliu téměř 100 druhů vysoce kvalitního vína. Kromě prodeje vína se společnost zabývá také výrobou sektů.

  • Na Bařině 945
  • Čejkovice
  • 696 15
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Prodej templářského vína a degustace

Ochutnejte lahodné templářské víno z moravských vinic. V nabídce máme mnoho odrůd červeného, bílého i růžového vína. Specialitou jsou šumivá vína, která se vyrábějí metodou kvašení v láhvi či v tanku. Kompletní sortiment templářských vín si můžete prohlédnout na našem e-shopu. Vybírat můžete i z mnoha tématických dárkových předmětů. Kromě prodeje vína provádíme také degustace.

Nasajte atmosféru Templářských sklepů

Hledáte zajímavou aktivitu na teambuilding nebo jen chcete strávit hezké chvilky s rodinnou či přáteli? Navštivte Templářské sklepy Čejkovice. Dýchne na vás atmosféra historických sklepů, jejichž počátek se datuje již do 13. století a je spojený s příchodem tajemného řádu templářských rytířů. Prohlídky probíhají denně na objednávku.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo