EKOSYSTEM spol. s.r.o. (Hlavní město Praha - Vysočany)

EKOSYSTEM spol. s.r.o. Vše pro ekologii a vodní hospodářství

Společnost se zabývá dekontaminací podzemní vody, likvidací starých ekologických zátěží, dodávkou technologií pro úpravny vod a čistírenství, zpracováním EIA, analýzy rizik, ekologické audity apod. Dále pak výroba kusových vodohospodářských výrobků z plastů např. domovní ČOV, septiky, žumpy apod.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Podkovářská 800/6
  • Hlavní město Praha - Vysočany
  • 190 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

1) Sanační ekologie

Průzkumné práce, případné doplňující a speciální průzkumy pro specifikaci sanačních opatření. Analýzy rizik a studie proveditelnosti. Vypracování projektů sanačních prací. Instalace technologií a poloprovozní testy. Vlastní sanační práce. Veškeré formy monitoringu během sanace

Postsanační monitoring včetně závěrečného vyhodnocení úspěšnosti sanace. Průběžné zpracování dílčích projektů, hodnotících zpráv, posudků a expertiz. Součástí veškerých postupů je jejich projednávání v souladu s platnou legislativou.

2) Úpravy pitné a průmyslové vody

Odstraňování Fe a Mn (oxidace, filtrace), odstraňování NH4+ (oxidace, nitrifikace), odstraňování NO3-, NO2- (denitrifikace, reverzní osmóza, iontová výměna), odstraňování těžkých kovů (srážení, koagulace, sorpce na vločkách kalu, sedimentace, filtrace), odstraňování Rn (intenzivní provzdušňování, stripování) odstraňování CO2 (provzdušňování, stripování, odkyselování na odkyselovací náplni), ztvrzování vody – dotace vody vápníkem a hořčíkem (filtrace přes odkyselovací náplň, dávkování CO2 a Ca(OH)2 nebo dávkování Ca a Mg solí), úprava hodnoty pH (dávkování kyselin a louhů), snížení obsahu chloridů a síranů (reverzní osmóza, nanofiltrace), odstraňování Ca a Mg – změkčování vody (nanofiltrace, iontová výměna)

odstraňování arzenu (adsorpce, koagulace, iontová výměna), odstraňování organického znečištění z povrchových vod (koagulace, sedimentace, filtrace)

3) Čištění odpadních vod

Čištění komunálních odpadních vod, dodávky ČOV od 4-35EO, dodávky ČOV nad 50EO, čištění průmyslových odpadních vod, odstraňování  tuků a ropných látek (gravitační odlučování, sorpce, koagulace), fluoridů (srážení, filtrace), sulfidů (srážení, oxidace, filtrace), komplexotvorných látek (srážení, redukce, oxidace, iontová výměna), amoniaku (oxidace, srážení) ..... apod

4) Ekologické poradenství

Příprava EMS, zpracování auditů a rizikových analýz. Hodnocení vlivů na životní prostředí EIA. Poradenská a konzultační činnost v oboru ekologie a ekologické legislativy v návaznosti na EU. Ekologický servis v rámci zpracování projektové dokumentace stavby a v průběhu realizace vlastní stavby.

5) Výroba z plastů

Výroba domovních ČOV, výroba septiků a žump, nádrží, jímek, čerpacích a vodoměrných šachet, filtrů, odlučovačů ropných látek a tuků, technologická zařízení pro vodohospodářské účely, zařízení pro chemické provozy .... a pod. Dále pak výroba na zakázku dle přání zákazníků.

Otevírací doba

  • Po 7:0016:00
  • Út 7:0016:00
  • St 7:0016:00
  • Čt 7:0016:00
  • 7:0016:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo