Systém asistovaného hubnutí - diplomovaní nutriční terapeuti

Systém asistovaného hubnutí - metoda diety 21. století

Diplomovaní nutriční terapeuti, kteří pouhým nastavením základního jídelníčku, bez použití prefabrikátů, pilulek a jiných zázraků, dovedou vrátit vychýlený zdravotní stav člověka do normálu. Umí váhu snížit i zvýšit, vrátit glykemii, kyselinu močovou i cholesterol do normálních hodnot.

  • Boleslavská třída 1854/14
  • Nymburk
  • 288 02
  • Na hlavní třídě z náměstí směr na Mladou Boleslav 100 m od nemocnice, na pravé straně v budově polikliniky Agel, druhé patro proti výtahu.
  • mapa

Kontaktní osoby

Foto

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
slunicko2627
23.2.2018
*
*
*
*
*

Člověk se cpe vším, co má rád a ještě i hubne. Terapeutky jsou báječné, kdo nezkusí, neuvěří. A opravdu je o co stát.

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Zatočte jednou provždy s přebytečnými kily

Systém asistovaného hubnutí je metoda navrácení vychýleného zdravotního stavu člověka do normálu, která jen základními potravinami a bez sportu, dokáže nastavit v těle člověka takové podmínky, kdy s pomocí nutričního terapeuta můžete řídit naprosto přesně to, co potřebujete s tělem udělat.

Jsme 1. na světě, kteří umí jen základními potravinami, bez vylučování jakýchkoli surovin z jídelníčku, a bez sportu vrátit komplexní zdraví!

Specializujeme se sice na snížení nadváhy, protože to je nejvíce potřeba, ale jsme nutriční terapeuti a umíme tedy i hmotnost navyšovat.

Tyto informace jsou pro většinu lidí tak nepochopitelné ve své jednoduchosti, že si je musí sami na sobě nejdříve vyzkoušet. Teprve potom začnou chápat, že je spousta skutečností jinak. Všechny redukční režimy stále vycházejí ze snížení příjmu potravy. Ale to je naprosto zpozdilý způsob, protože když se zapracují poznatky z biochemie do praxe, což jsme učinili právě my, tak nám to představí naprosto nový a jiný obrázek toho, jak se to naše tělo vlastně chová.

Nevylučujeme nic ze stravy, nesportujeme a přesto naše krevní výsledky dokážeme dát do naprostého pořádku.

Jak je to možné?

Umožňují to nesčetné poznatky vědy, které se ale zatím bohužel do praxe nepromítly. Proč? Protože to vyžaduje obrovské množství dat a jejich zevrubnou analýzu. My jsme si tu práci ale dali, a proto metoda teď slouží našim klientům. Ti s námi jedí jak řízky s kaší, roštěnou s rýží, rajskou s knedlíky, palačinky či oříšky, nic nevylučují ze stravy a přesto se jim vrátí zdraví.

Všem, kteří tvrdí nesmysly o tom, že cukr, mouka, mléko... atd. jsou jedy, chci připomenout, že jsme se vyvinuli ve všežravce! To má nesporné výhody, můžeme sníst všechno, ale jednu nevýhodu! Zároveň musíme jíst všechno, protože žádná potravina neobsahuje vše, co tělo potřebuje! Takže vylučování jakékoli složky stravy z příjmu potravy nakonec vede jen k poškození těla a našeho zdraví.

A tomu právě Systém asistovaného hubnutí brání, tím, že naučíme klienty pracovat se sebou samými podle individuálních potřeb jejich těla. A nemyslete si - naše těla jsou v tomto ohledu geniální - umí se opravovat :-). Tak se nebojte využít našich služeb, protože Vám pomůžeme opravit to Vaše tělo tak, že budete dlouhodobě zdrávi!

Aktuality

Otevírací doba

  • Po 8:0014:00
  • Út 8:0014:00
  • St 8:0014:00
  • Máme právě otevřeno

  • Pá - dle objednání!

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo