Studio Zdravý Styl - Zdravé hubnutí (Příbram)

... cítit se skvěle ... vypadat skvěle

Poradenské studio v oblasti správného stravování a zdravého životního stylu. Potřebujete zhubnout zdravým a trvalým způsobem, či třeba pouze začít správně snídat a získat více energie nebo cvičíte a potřebujete nabrat na svalové hmotě.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • třída Osvobození 317
  • Příbram - Příbram VII
  • 261 01
  • Najdete nás vedle Drogerie Balík, Objednejte se na konzultaci zdarma - kontaktujte nás.
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Víme, jak na zdravé hubnutí

Již více jak 12 let osobně pomáhám klientům s redukcí váhy, tvarování postavy, celkově nárůstu energie či nabrání svalové hmoty. Nepracuji se žádnými zázračnými dietami, ale cílem je tělo správně pročistit ,dovyživit tak, aby jste přirozenou cestou nastartovali metabolismus, hubli jste správně tzn. pouze z tuků a tím vytvarovali a zpevnili postavu, samozřejmě s trvalým efektem.Při hubnutí nepociťujete hlad ani chutě a výhodou je, že naše stravovací plány  jsou jednoduché, chutné a rychlé bez počítání kalorii. Samozřejmostí je zdarma vypracování Analýzy stavby těla s vysvětlením jak na tyto hodnoty reagovat v praxi. Z této analýzy získáme hodnoty, které pomohou sestavit individuální výživný stravovací plán pro každého tak, aby dosáhl cíle. Zakládáme si hlavně na individuálním přístupu a poradenství po celou dobu hubnutí, ale i poté co budete s postavou spokojeni zcela zdarma.

Podrobné informace

Součástí poradenství je i online kurz Školy správného stravování, ve kterém Vás naučíme, jak se orientovat v dostupných potravinách a další informace z oblasti správného stravování. Takto získáte informace, které Vám pomohou dosáhnout Vašeho cíle rychleji a efektivněji. Navíc podobné kurzy jsou samozřejmě placené, ale Vy to v rámci našeho konceptu získáte bezplatně.

Garantujeme Vám měřitelné výsledky. V průměru naši klienti hubnou 2-3 kg za měsíc, sledujeme hlavně také úbytky po obvodech.

Objednejte si konzultaci na tel. 777572336 nebo nám napište a získáváte vypracování ANALÝZY STAVBY TĚLA  s vysvětlením zcela ZDARMA

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Dle objednávek. Objednání nezávazné konzultace ZDARMA na Tel. 777572336 nebo vyplněním formuláře!

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo