EURODACH - Dřevostavby | Střechy

Naší specializací jsou dřevěné konstrukce, příhradové vazníkové konstrukce Mitek, CNC výroba krovů a dřevostavby. Dodáváme kompletní dřevostavby na klíč nebo v různém stupni dokončení dle domluvy. Disponujeme kompletním výrobním zázemím.

  •  Č.p. 212
  • 691 23 Cvrčovice
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Výběr z více jak 950 projektů!

Na základě dodaných informací zdarma navrhneme možné varianty řešení.

Zhotovujeme obrázkové dokumentace i předem kalkulované ceny zakázky.

Používáme moderní stavební softwarové programy, CNC výrobní linky a propracované výrobní postupy, díky nimž se nám daří minimalizovat náklady a tím vytvářet zajímavé koncové ceny při zachování stejné kvality poskytovaných služeb a materiálů.

Délka výstavby domu

Délka kompletní stavby na klíč včetně základové desky se pohybuje v rozmezí 4-7 měsíců. Záleží na typu stavby, připravenosti všech potřebných detailů před samotným zahájením stavby jako například koupelna, kuchyně, apod.

S námi nemusíte čekat půl roku i více než se vůbec se stavbou začne.

Spolupracujeme pouze s renomovanými dodavateli. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni pro práci s moderními stavebními materiály a novými technologiemi.

Softwarový návrh konstrukce                 Reference

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo