Systém asistovaného hubnutí - výživové poradenství Nymburk

Systém asistovaného hubnutí - dieta 21. století

Diplomovaní nutriční terapeuti, kteří pouhým základním jídlem, bez použití prefabrikátů, pilulek a jiných zázraků, dovedou vrátit vychýlený zdravotní stav člověka do normálu. Umí váhu snížit i zvýšit, vrátit glykemii, kyselinu močovou i cholesterol do normálních hodnot.

  • Zámek 50
  • Benátky nad Jizerou - Benátky nad Jizerou I
  • 294 71
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Zatočte jednou provždy s přebytečnými kily

Systém asistovaného hubnutí je metoda, která jen základním jídlem a bez sportu, dokáže nastavit v těle člověka takové podmínky, kdy terapeut může řídit naprosto přesně to, co potřebuje s tělem udělat.

Jsme 1. na světě, kteří umí jen základním jídlem, bez vylučování jakékoli potraviny z jídelníčku, a bez sportu vrátit zdraví!

Specializujeme se na snížení nadváhy, ale jsme nutriční terapeuti a umíme i hmotnost navyšovat, když je to třeba.

Tyto informace jsou pro většinu lidí tak nepochopitelné, že si sami musí vyzkoušet na sobě, že je to pravda a teprve potom začnou chápat, že je spousta skutečností jinak. Neustále všechny redukční režimy vycházejí ze snížení příjmu potravy. Ale to je naprosto zpozdilý způsob, protože když se zapracují poznatky z biochemie do praxe, což jsme právě učinili, tak nám to představí naprosto jiný obrázek toho, jak se má to tělo vlastně chovat.

Nevylučujeme nic ze stravy, nesportujeme a přesto naše krevní výsledky dokážeme dát do pořádku.

Jak je to možné?

Umožňují to nesčetné poznatky vědy, které ale nedocházejí do té praxe, protože je jednak obtížné to všechno číst a jednak je obtížné tomu rozumět. My jsme si s tím ale dali tu práci, která nyní slouží našim klientům. Ti s námi jedí jak řízky s kaší, roštěnou s rýží, rajskou s knedlíky, palačinky či oříšky, nic nevylučují ze stravy a přesto se jim vrátí zdraví!

Všem, kteří melou nesmysly o tom, že cukr, mouka, mléko... atd. jsou jedy, chci připomenout, že jsme se vyvinuli ve všežravce! To má nesporné výhody, můžeme sníst všechno, ale jednu nevýhodu! Musíme jíst všechno, protože žádná potravina neobsahuje vše, co tělo potřebuje! Takže vylučování jakékoli složky stravy z příjmu potravy nakonec vede jen k poškození těla.

A tomu Systém asistovaného hubnutí brání, protože naučíme klienty pracovat se svým tělem podle svého těla. A máme geniální těla, umí se opravovat:-). Tak se nebojte použít našich služeb, protože Vám pomůžeme opravit to Vaše a budete dlouhodobě zdrávi!

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo